קו 692
חיפה←מרכז מיר''ב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 692 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 692 (חיפה←מרכז מיר''ב) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת חוף הכרמל ומסתיים במרכז מיר''ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 692 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←מרכז מיר''ב (27 תחנות)
ת. רכבת חוף הכרמל
סחרוב
מת''מ/ההגנה
איצטדיון סמי עופר/לדרום
תעש טירה
מסעף טירת כרמל/הרצל
מסעף כפר גלים
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
מסעף החותרים
כביש 4/שדרות מנחם בגין
מגדים דרום/נחל ספונים
מושב מגדים
צומת מגדים
צומת סיטרין
צומת אורן דרום/כלא 6
צומת עתלית
צומת עין הוד
קיבוץ עין כרמל
צומת עין כרמל
מושב גבע כרמל
צומת גבע כרמל
מושב צרופה
צומת צרופה
מושב הבונים
צומת הבונים
צומת צרופה
מרכז מיר''ב
שאלות ותשובות לגבי קו 692
מתי מתחיל לפעול קו 692?
קו 692 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 692 מפסיק לעבוד?
קו 692 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 692?
כדי לראות מתי קו חיפה←מרכז מיר''ב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←מרכז מיר''ב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 692 (חיפה←מרכז מיר''ב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←מרכז מיר''ב (חיפה←מרכז מיר''ב) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 692 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 692 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 692 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 692 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 692
קו 692 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:00 - 20:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 20:55 | 60 |
ב׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ג׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ד׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ה׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ו׳ | 10:00 - 14:00 | 120 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל692 (מ ת. רכבת חוף הכרמל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 692 (חיפה←מרכז מיר''ב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 692
תעריף הנסיעה ב692 (חיפה←מרכז מיר''ב) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
692 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 692 היא ת. רכבת חוף הכרמל והתחנה האחרונה היא מרכז מיר''ב.
קו 692 (חיפה←מרכז מיר''ב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 692. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 692.
מעקב אחר קו האוטובוס 692 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 692 (חיפה←מרכז מיר''ב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 692 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 692 ב-ישראל
692 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 103 - לוי/יצחק רבין-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 22 - גפן/אשל-חריש<->שדרות דרך ארץ/התחדשות-חריש-20/ לוח זמנים
- 1 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 137 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 12 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 3 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים