קו 826
נצרת עילית←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 826 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) יש 88 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדליה/כליל החורש ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 826 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נצרת עילית←תל אביב-יפו (88 תחנות)
דליה/כליל החורש
בי''ס יודפת/דליה
דליה/יקינטון
קופ''ח כללית/יקינטון
יקינטון/אלומה
מתנ''ס הר יונה/יקינטון
יקינטון/ניצן
יקינטון/מורן
בית ספר נטופה/יקינטון
מעלה יצחק/עין מאהל
בית עלמין חדש/שער ד'
בית עלמין ישן/מעלה יצחק
תבור/נוף תבור
בית ספר עצמון/תבור
עצמון/ארבל
עצמון/שומרון
קופת חולים/חרמון
מלון פלאזה/כרמל
כרמל
כרמל/גלבוע
גלבוע/רימון
גלבוע/מעלה עלית
בית העירייה/גלבוע
קניון מבנה/שירות בינעירוני
בית ספר שרת/מעלה יצחק
בית ספר שרת/יזרעאל
יזרעאל/הגפן
מרכז דדו/חרוד
חרוד/דרך אריאל שרון
שוק
הציונות/דרך העמק
צומת המחצבות
ביטוח לאומי/כביש 75
הר הקפיצה/כביש 75
צ.הפיקוד
דרך חיפה/5104
דרך חיפה
יפיע א'/כניסה
יפיע ב'/בית עלמין
יפיע ג
יפיע ד'/יציאה
שדרות הבנים/נוף העמק
משטרה/שדרות הבנים
שדרות הבנים/דרך העמק
שדרות הבנים/תדהר
שדרות הבנים
בית העלמין
צומת מגדל העמק 75/7555
צומת תמרת
צומת נהלל
מסעף מנשית זבדה
צומת בית שערים/נווה יער
רמת ישי
צומת רמת ישי מערב
צומת ישי
צומת אלונים
צומת השומרים
צומת קרית טבעון
צומת קריית עמל
צומת השומרים
מסעף שדה יעקב
צומת כפר יהושע
צומת התשבי
צומת יקנעם/מושבה
התמר / הפעמונית
צומת יקנעם עילית
מחלף אליקים
צומת בת שלמה
צומת שפיה
צומת פוריידיס
מחלף אור עקיבא
צומת אולגה
מחלף ינאי לדרום
פנימיית הדסה נעורים/השיטה
מחלף נתניה
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
מכון וינגייט
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מחלף גלילות/דרך נמיר
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 826
מתי מתחיל לפעול קו 826?
קו 826 מתחיל לפעול ב-04:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 826 מפסיק לעבוד?
קו 826 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 826?
כדי לראות מתי קו נצרת עילית←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נצרת עילית←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נצרת עילית←תל אביב-יפו (נצרת עילית←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 826 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 826 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 826 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 826 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 826
קו 826 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:40 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 60 |
ד׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:15 - 15:30 | 30 - 45 |
ש׳ | 15:30 - 21:30 | 25 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל826 (מ דליה/כליל החורש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 826
תעריף הנסיעה ב826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
826 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 826 היא דליה/כליל החורש והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 826. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 826.
מעקב אחר קו האוטובוס 826 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 826 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 826 ב-ישראל
826 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 274 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 55 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 71 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 163 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 93 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 51 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 80 - אריה לוין /חבד-חיפה<->כנרת/הדקלים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- א70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 402 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-18/ לוח זמנים