קו 109
ירושלים←נוף איילון
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 109 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 109 (ירושלים←נוף איילון) יש 12 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון הלאום ומסתיים בבית ספר שלהבת/נוף איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 109 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←נוף איילון (12 תחנות)
חניון הלאום
שדרות שז''ר/בנייני האומה
מחלף חמד
מחלף לטרון
צומת מבוא חורון
חומש/יפה נוף
יפה נוף/גד
מזכירות
צומת מודיעין
נוף איילון/שדרות החשמונאים
כיכר החושן
בית ספר שלהבת/נוף איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 109
מתי מתחיל לפעול קו 109?
קו 109 מתחיל לפעול ב-14:00 בשני
באיזו שעה קו 109 מפסיק לעבוד?
קו 109 מפסיק לפעול ב-15:00 בשני
מתי מגיע קו 109?
כדי לראות מתי קו ירושלים←נוף איילון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←נוף איילון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 109 (ירושלים←נוף איילון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←נוף איילון (ירושלים←נוף איילון) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 109 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 109 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 109 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 109 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 109
קו האוטובוס 109, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 15:00 - 19:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:00 - 19:15 | 105 - 150 |
ב׳ | 14:00 - 15:00 | 60 |
ג׳ | 15:00 - 19:15 | 105 - 150 |
ד׳ | 15:00 - 19:15 | 105 - 150 |
ה׳ | 15:00 - 19:15 | 105 - 150 |
ו׳ | 15:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל109 (מ חניון הלאום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 109 (ירושלים←נוף איילון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 109
תעריף הנסיעה ב109 (ירושלים←נוף איילון) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
109 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 109 היא חניון הלאום והתחנה האחרונה היא בית ספר שלהבת/נוף איילון.
קו 109 (ירושלים←נוף איילון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 109. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 109.
מעקב אחר קו האוטובוס 109 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 109 (ירושלים←נוף איילון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 109 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 109 ב-ישראל
109 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 158 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מחנה צריפין/מועדון-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 3 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 245 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->מתנ''ס-עספיא-11/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 716 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 72 - האתרוג/הלימון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 139 - ת.רכבת ספיר-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים