קו 146
אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 146 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל באוניברסיטה/רב תכליתי ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 146 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (29 תחנות)
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אבא חושי/שער חיפה
שינדלר/אבא חושי
התאנה/כביש 705
החרוב/האשל
האשל/הערבה
האלון/התמר
האלון/הדקל
מתנס/האלון
האלון/החרוב
החרוב/דרך אורי
השיטה/מגרשי טניס
השיטה/הרדוף
השיטה/הנוריות
המרגנית
המרגנית/צה''ל
צה''ל/חבצלת
צהל/ציון
צה''ל/האורן
הברוש/פרץ
פרץ/דרך השלום
עמק הכרמל
ספורטק
נשר מרכז קניות
פורטק
צ'ק פוסט
ההסתדרות/צומת הקריות
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 146
מתי מתחיל לפעול קו 146?
קו 146 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 146 מפסיק לעבוד?
קו 146 מפסיק לפעול ב-14:08 בשישי
מתי מגיע קו 146?
כדי לראות מתי קו אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 146 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 146 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 146 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 146 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 146
קו האוטובוס 146, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:05 - 21:38
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ב׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ג׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ד׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ה׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ו׳ | 06:38 - 14:08 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל146 (מ אוניברסיטה/רב תכליתי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 146
תעריף הנסיעה ב146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
146 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 146 היא אוניברסיטה/רב תכליתי והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 146. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 146.
מעקב אחר קו האוטובוס 146 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 146 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 146 ב-ישראל
146 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->אבטין שכונה דרומית-אבטין-1#/ לוח זמנים
- 42א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->נמל קישון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 94 - הורדים/האירוסים-רכסים<->מועצה מקומית/הרימונים-רכסים-2ר/ לוח זמנים
- 163 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 205 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 9 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1ד
- 146 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 93א - בן צבי/חטיבת דגן-חיפה<->טרומן/מח''ל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 11 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 39 - סורוקה/צבי בן יעקב-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 389 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 236 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 59 - ירושלים/ביל''ו-ראשון לציון<->אנילביץ/הרב משה איבגי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים