קו 184
ירושלים←מטע
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 184 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 184 (ירושלים←מטע) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבנייני האומה/הנשיא השישי ומסתיים בהזית ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 184 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מטע (40 תחנות)
בנייני האומה/הנשיא השישי
חניון הלאום/שד' הנשיא השישי
בית משפט העליון/זוסמן
גן הורדים/זוסמן
הכנסת/קפלן
רופין/קפלן
וולפסון/קפלן
אזור המלונות/וולפסון
איש שלום/פרבשטיין
תחנת רקל''ה יפה נוף
שדרות הרצל/הר הרצל
הנטקה/שמריהו לוין
ארתור הנטקה/חיים חביב
הנטקה/שרון
המפלצת/סולד
צומת אורה
כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''
מכון טיהור שפכים
צומת נס הרים
צומת צור הדסה
צרכניה
מבוא ביתר א
דוכיפת/שדרות הרי יהודה
נחליאלי/דוכיפת
נחליאלי/סייפן
נחליאלי/סנונית
נחליאלי/רכסים
רכסים/האלה
שלמון/הרי יהודה
דרך הרי יהודה א'
הערבה/דפנה
הר כתרון/דרור
הר כתרון/נרד
הר כתרון/דרור
שד.הרי יהודה/הר כתרון
מסעף צור הדסה
אלון / האלה
אלון א
אלון ב
הזית ב
שאלות ותשובות לגבי קו 184
מתי מתחיל לפעול קו 184?
קו 184 מתחיל לפעול ב-09:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 184 מפסיק לעבוד?
קו 184 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 184?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מטע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מטע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 184 (ירושלים←מטע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מטע (ירושלים←מטע) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 184 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 184 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 184 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 184 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 184
קו 184 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 09:15 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:15 - 22:00 | 90 - 270 |
ב׳ | 09:15 - 22:00 | 90 - 270 |
ג׳ | 09:15 - 22:00 | 90 - 270 |
ד׳ | 09:15 - 22:00 | 90 - 270 |
ה׳ | 09:15 - 22:00 | 90 - 270 |
ו׳ | 09:15 - 13:00 | 225 |
ש׳ | 21:10 - 23:15 | 125 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל184 (מ בנייני האומה/הנשיא השישי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 184 (ירושלים←מטע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 184
תעריף הנסיעה ב184 (ירושלים←מטע) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
184 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 184 היא בנייני האומה/הנשיא השישי והתחנה האחרונה היא הזית ב.
קו 184 (ירושלים←מטע) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 184. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 184.
מעקב אחר קו האוטובוס 184 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 184 (ירושלים←מטע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 184 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 184 ב-ישראל
184 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 893 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 1 - אליהו/הדר-באר יעקב<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 685 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 63 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-20
- 210 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 159 - גולדה מאיר/משה שרת-רמלה<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים