קו 19
הרצלייה←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 19 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 19 (הרצלייה←רעננה) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת הרצליה ומסתיים בקרית הספורט/וייצמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 19 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרצלייה←רעננה (56 תחנות)
ת. רכבת הרצליה
שדרות שבעת הכוכבים/משה דיין
שדרות אבא אבן/אריה שנקר
הסדנאות/שדרות אבא אבן
עדה לאבלייס/ישעיהו ליבוביץ
אלן טיורינג/אריה שנקר
החושלים/הסדנאות
מחלף הסירה למזרח
תחנת רכבת הרצליה
קניון שבעת הכוכבים/יוסף נבו
יוסף נבו/אייבי נתן
יוסף נבו/אצטדיון
הנדיב/ז'בוטינסקי
דוד שמעוני/יהודה אלקלעי
אוניברסיטת רייכמן/נתן אלתרמן
בני בנימין/גיסין
בני בנימין/סמילנסקי
הנדיב/יהודה הלוי
הנדיב/סוקולוב
קניון לב העיר
העצמאות/בן גוריון
מגן דוד אדום/סוקולוב
ברל כצנלסון/בורוכוב
ברל כצנלסון/בורוכוב
צה''ל/היורה
צה''ל/רכב ישראל
דוד רמז/יצחק שדה
י.ל. פרץ/שח''ל
בית כנסת/י.ל.פרץ
ברל כצנלסון/בת שחר
בית כנסת/יצחק שדה
החיצים/יצחק שדה
ברל כצנלסון/החיצים
מורדי הגטאות/אף על פי כן
יציאת אירופה/קיבוץ גלויות
יציאת אירופה/אבוקה
קיבוץ גלויות/יציאת אירופה
קיבוץ גלויות/רחל
מורדי הגטאות/צעירי ציון
מרכז מסחרי/ברל כצנלסון
בורוכוב/הר סיני
הר נבו/הר סיני
א.ל. זיסו/הר שומרון
בית ספר הרצל רעות/א.ל.זיסו
הרי הגולן/מעפילי מרוקו
הר סיני/רביבים
בורוכוב/רביבים
בורוכוב/צעירי ציון
דרך ירושלים/יגאל אלון
ירושלים/הבריגדה
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים
בית לוינשטיין/דרך ירושלים
מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים
שדרות וייצמן/גאולה
שדרות וייצמן/רבקה גובר
קרית הספורט/וייצמן
שאלות ותשובות לגבי קו 19
מתי מתחיל לפעול קו 19?
קו 19 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 19 מפסיק לעבוד?
קו 19 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 19?
כדי לראות מתי קו הרצלייה←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרצלייה←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 19 (הרצלייה←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרצלייה←רעננה (הרצלייה←רעננה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 19 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 19 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 19 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 19 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 19
קו 19 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 23:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 06:00 - 23:00 | 20 - 30 |
ד׳ | 06:00 - 23:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 15:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 20:45 - 23:50 | 55 - 65 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל19 (מ ת. רכבת הרצליה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 19 (הרצלייה←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 19
תעריף הנסיעה ב19 (הרצלייה←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
19 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 19 היא ת. רכבת הרצליה והתחנה האחרונה היא קרית הספורט/וייצמן.
קו 19 (הרצלייה←רעננה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 19. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 19.
מעקב אחר קו האוטובוס 19 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 19 (הרצלייה←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 19 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 19 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 54 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מרכז/חרוצים-חרוצים-1#/ לוח זמנים
- 74 - שד. אתרי המקרא/ציקלג-קרית גת<->סירני/ההגנה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 95 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->תמר/חצב-עומר-1#/ לוח זמנים
- 688 - מכללת אחוה-באר טוביה<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 32 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->מסוף קדמה-רמת השרון-11/ לוח זמנים
- 37 - מכללת בית ברל-בית ברל<->בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא-11/ לוח זמנים
- 65 - מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-11/ לוח זמנים
- 617 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת. רכבת הרצליה-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 343 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 555 - מסוף יהוד/עליה-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 345 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->דוד בן גוריון/מבצע יונתן-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 358 - קניון איילון-בני ברק<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 139 - רוז'נסקי/משה לוי-ראשון לציון<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 22 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נירית/מירון-נירית-1#
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 9 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 373 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים