קו 221
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 221 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 221 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (63 תחנות)
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני
סחרוב
מת''מ/ההגנה
איצטדיון סמי עופר/לדרום
תעש טירה
מסעף טירת כרמל/הרצל
מסעף כפר גלים
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
מסעף החותרים
כביש 4/שדרות מנחם בגין
מגדים דרום/נחל ספונים
צומת מגדים
צומת סיטרין
צומת אורן דרום/כלא 6
כלא 6
חוות אהרונסון
דרך הים/מחנה מעפילים
דרך הים/מבוא עתלית
דרך הים/נחל אורן
דרך הים/שלדג
דרך הים/תמירון
דרך הים/גבעת הבריכות
דרך הים/הסלע
האלון/דרך הים
הלוחמים
הזית/הלוחמים
הזית/הסלע
החרוב/הסלע
החרוב/הזית
הזית/הדקל
הזית/הבנים
נווה ים/מפעל נון
קיבוץ נווה ים
הסביון/הרקפת
הנרקיסים/הסביון
האיריס/רקפת
המחתרות/הזית
המחתרות
המחתרות/ההרדוף
ת. רכבת עתלית/ההרדוף
המייסדים/הסלע
דרך הים/משעול הגפנים
דרך הים/חיטה
דרך הים/קציר
דרך הים/נחל אורן
דרך הים/מבוא עתלית
מחנה מעפילים/דרך הים
חוות אהרונסון
צומת עתלית
צומת אורן צפון/כלא 6
צומת סיטרין
צומת מגדים
מגדים צפון/נחל ספונים
כביש 4/שדרות מנחם בגין
מסעף החותרים
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
מסעף כפר גלים
מסעף טירת כרמל/הרצל
בסיס תובלה
ההגנה/רוטנברג
מת''מ
סחרוב
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 221
מתי מתחיל לפעול קו 221?
קו 221 מתחיל לפעול ב-04:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 221 מפסיק לעבוד?
קו 221 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 221?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 221 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 221 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 221 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 221 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 221 של אגד (Egged) - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
לוח זמנים של קו 221
קו 221 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:50 - 22:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:50 - 22:40 | 30 - 60 |
ב׳ | 04:50 - 22:40 | 30 - 60 |
ג׳ | 17:40 - 22:40 | 60 |
ד׳ | 04:50 - 22:40 | 30 - 60 |
ה׳ | 04:50 - 22:40 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:40 - 16:10 | 30 |
ש׳ | 17:40 - 22:40 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל221 (מ ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 221
תעריף הנסיעה ב221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
221 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 221 היא ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 221. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 221.
מעקב אחר קו האוטובוס 221 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 221 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 221 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 27 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 471 - רמות/מסוף-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 80 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 556 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 11 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 853 - 'קשת א-קשת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 48א - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1פבאר שבע ↔ דימונה/ לוח זמנים
- 72 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#
- 3 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-1#/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש/ לוח זמנים
- 6 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2#/ לוח זמנים