קו 363
הר גילה←ירושלים
אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 363 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) (מעודכן)
בקו 363 (הר גילה←ירושלים) יש 11 תחנות. מסלול הקו מתחיל במשעול החלמונית/דרך ההר ומסתיים בשדרות שז''ר/בנייני האומה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 363 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הר גילה←ירושלים (11 תחנות)
משעול החלמונית/דרך ההר
דרך ההר/משעול העפרוני
דרך ההר
דרך ההר 2
הקטלב
דרך ההר 3
עין יעל
ת. רכבת מלחה/מודעי
אצטדיון טדי/א''ס ביתר
גשר המיתרים/שד' הרצל
שדרות שז''ר/בנייני האומה
שאלות ותשובות לגבי קו 363
מתי מתחיל לפעול קו 363?
קו 363 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 363 מפסיק לעבוד?
קו 363 מפסיק לפעול ב-16:20 בשישי
מתי מגיע קו 363?
כדי לראות מתי קו הר גילה←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הר גילה←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 363 (הר גילה←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הר גילה←ירושלים (הר גילה←ירושלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 363 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 363 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 363 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 363 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 363
קו 363 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:25 | 55 - 105 |
ב׳ | 06:00 - 23:25 | 55 - 105 |
ג׳ | 09:00 - 23:25 | 90 - 195 |
ד׳ | 06:00 - 23:25 | 55 - 105 |
ה׳ | 06:00 - 23:25 | 55 - 105 |
ו׳ | 06:00 - 16:20 | 50 - 140 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 60 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
צפה בכל העדכונים ל363 (מ משעול החלמונית/דרך ההר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 363 (הר גילה←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 363
תעריף הנסיעה ב363 (הר גילה←ירושלים) של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura).
363 (אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura))
התחנה הראשונה של קו 363 היא משעול החלמונית/דרך ההר והתחנה האחרונה היא שדרות שז''ר/בנייני האומה.
קו 363 (הר גילה←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 363. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 363.
מעקב אחר קו האוטובוס 363 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 363 (הר גילה←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 363 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 363 ב-ישראל
363 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) בישראל
- 257 - שד. כלב בן יפונה/דוד המלך-קרית ארבע<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 140 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף בית אל-בית אל-1#/ לוח זמנים
- 159 - תחנת רק''ל יפה נוף-ירושלים<->שורק/שיקמה-מבשרת ציון-1#
- 141 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף בית אל-בית אל-1#/ לוח זמנים
- 382 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מרכז מסחרי/יהושע בן נון-קרית ארבע-1#/ לוח זמנים
- 943 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 380 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מרכז מסחרי/יהושע בן נון-קרית ארבע-1#/ לוח זמנים
- 122 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 475 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->גני ילדים/היובל-קדומים-1#/ לוח זמנים
- 176 - היכל המשפט/שדרות הנשיא השישי-ירושלים<->ספריית בני ציון-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 57 - יסמין/שבי ציון-מבשרת ציון<->שכונה י''א א-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 43 - מסוף תל ציון-כוכב יעקב<->מסוף שער בנימין/הורדה-מטה בנימין-2#/ לוח זמנים
- 120 - פארן/מעבר המתלה-ירושלים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 250 - כרמל/יציאה-כרמל<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 164 - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 381 - בית רומנו-הר חברון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 468 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 345 - מסוף תל ציון-כוכב יעקב<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 81 - חטיבת הביניים דקל וילנאי-מעלה אדומים<->העירית/הכרכום-מעלה אדומים-2#/ לוח זמנים
- 129 - מסעף ביה''ח הדסה-מטה יהודה<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים