קו 447
יבנה←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 447 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 447 (יבנה←ירושלים) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית יבנה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 447 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יבנה←ירושלים (32 תחנות)
ת. מרכזית יבנה/רציפים
שד. ירושלים/שד. הסנהדרין
שדרות ירושלים/השרון
שד. דואני/שד. ירושלים
שד. דואני/שד. ז'בוטינסקי
חטיבת גבעתי/שדרות ז'בוטינסקי
חטיבת גבעתי/הדוגית
חטיבת גבעתי/הצדף
קדושי קהיר/האמוראים
קדושי קהיר/דואני
שד. דואני/הדרור
עירייה/שד. דואני
העצמאות/דואני
העצמאות/הנשיאים
העצמאות/סנהדרין
כביש 42/כפר הנגיד
צומת כפר הנגיד/כביש 42
צומת רחובות/מערב לצפון
מסעף עיינות
בית עובד
דרך יצחק רבין/האלופים
דרך יצחק רבין/תרמ''ג
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
מרגולין/ויצמן
מרגולין/אצ''ל
מרגולין/נחשון
מרגולין/רמבם
כביש 423/מרגולין
מחלף חמד
מחלף הראל
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 447
מתי מתחיל לפעול קו 447?
קו 447 מתחיל לפעול ב-06:00 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 447 מפסיק לעבוד?
קו 447 מפסיק לפעול ב-07:00 בשלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 447?
כדי לראות מתי קו יבנה←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יבנה←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 447 (יבנה←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יבנה←ירושלים (יבנה←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 447 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 447 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 447 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 447 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 447
קו האוטובוס 447, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 07:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:00 - 07:00 | 60 |
ד׳ | 06:00 - 07:00 | 60 |
ה׳ | 06:00 - 07:00 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל447 (מ ת. מרכזית יבנה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 447 (יבנה←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 447
תעריף הנסיעה ב447 (יבנה←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
447 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 447 היא ת. מרכזית יבנה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 447 (יבנה←ירושלים) פועל בשלישי, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 447. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 447.
מעקב אחר קו האוטובוס 447 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 447 (יבנה←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 447 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 447 ב-ישראל
447 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 144 - מחנה בן עמי-חבל מודיעין<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 249 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 164 - מגדלי העיר/שדרות יעקב-ראשון לציון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ש
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 62 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->ספרייה/הדגן-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 5 - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->מרכז ביג/הסתת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 204 - מסוף קניון הזהב-ראשון לציון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 549 - קניון איילון-בני ברק<->תיכון בית רחל-קוממיות-1#/ לוח זמנים
- 433 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 92 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ם/ לוח זמנים