קו 543
ערד←קוממיות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 543 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 543 (ערד←קוממיות) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל במלון יפה נוף ומסתיים בתיכון בית רחל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 543 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ערד←קוממיות (29 תחנות)
מלון יפה נוף
מואב/לשם
מואב/נוף
מואב/הגלעד
יהודה/הספורט
יהודה/המכבים
ירושלים/אלעזר בן יאיר
ירושלים/שמעון
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
הקנאים/חרוב
תלמוד תורה/עוזיהו
יהודה/חן
צומת ערד
אזור תעשיה ערד
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
שדרות גת/משעול הירדן
הרב עובדיה יוסף/חידקל
הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא
אדוריים/רמות דוד
שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש
שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא
מלכי ישראל/יציאה צפונית
אלומה/מרכז
קוממיות/3533
קוממיות/מזכירות
תיכון בית רחל
שאלות ותשובות לגבי קו 543
מתי מתחיל לפעול קו 543?
קו 543 מתחיל לפעול ב-12:45 בראשון
באיזו שעה קו 543 מפסיק לעבוד?
קו 543 מפסיק לפעול ב-15:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 543?
כדי לראות מתי קו ערד←קוממיות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ערד←קוממיות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 543 (ערד←קוממיות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ערד←קוממיות (ערד←קוממיות) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 543 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 543 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 543 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 543 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 543
קו 543 פועל בראשון, שני, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 12:45 - 15:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:45 - 15:30 | 165 |
ב׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 13:00 - 15:30 | 150 |
ש׳ | 21:00 - 23:15 | 135 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל543 (מ מלון יפה נוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 543 (ערד←קוממיות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 543
תעריף הנסיעה ב543 (ערד←קוממיות) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
543 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 543 היא מלון יפה נוף והתחנה האחרונה היא תיכון בית רחל.
קו 543 (ערד←קוממיות) פועל בראשון, שני, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 543. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 543.
מעקב אחר קו האוטובוס 543 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 543 (ערד←קוממיות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 543 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 543 ב-ישראל
543 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 276 - המלך חסן השני/כביש 40-קרית עקרון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 304 - אלי כהן/יצחק בן צבי-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 296 - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 403 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 88 - אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים<->אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 94 - אורן/פיקא-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 977 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->הכלנית/הנורית-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 87 - תחנת רכבת קלה גבעת המבתר-ירושלים<->תחנת רכבת קלה גבעת המבתר-ירושלים-3#/ לוח זמנים