קו 68
נחלה←קריית גת
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 68 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 68 (נחלה←קריית גת) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנחלה א ומסתיים בתחנת רכבת קריית גת/כניסה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 68 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נחלה←קריית גת (27 תחנות)
נחלה א
נחלה ב
נחלה ג
נחלה ד
נחלה ה
נחלה ו
נחלה ז
מנוחה/מזכירות
המגל
המייסדים/הבנים
מנוחה/יציאה
ורדון/שער
סגולה ב
סגולה ג
שדרות האיכרים/דרך המסיק
צומת סגולה
מ.זבדיאל
צומת קוממיות
צומת פלוגות למזרח
מלכי ישראל/כניסה צפונית
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
שד. לכיש/שד. גת
תחנה מרכזית/שדרות העצמאות
שדרות לכיש/בריכה עירונית
בנק הפועלים/שדרות לכיש
משטרה/שדרות לכיש
תחנת רכבת קריית גת/כניסה
שאלות ותשובות לגבי קו 68
מתי מתחיל לפעול קו 68?
קו 68 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 68 מפסיק לעבוד?
קו 68 מפסיק לפעול ב-09:15 בשישי
מתי מגיע קו 68?
כדי לראות מתי קו נחלה←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נחלה←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 68 (נחלה←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נחלה←קריית גת (נחלה←קריית גת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 68 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 68 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 68 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 68 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 68
קו 68 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:15 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 19:30 | 85 - 230 |
ב׳ | 06:15 - 19:30 | 85 - 230 |
ג׳ | 18:05 - 19:30 | 85 |
ד׳ | 06:15 - 19:30 | 85 - 230 |
ה׳ | 06:15 - 19:30 | 85 - 230 |
ו׳ | 06:30 - 09:15 | 165 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל68 (מ נחלה א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 68 (נחלה←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 68
תעריף הנסיעה ב68 (נחלה←קריית גת) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
68 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 68 היא נחלה א והתחנה האחרונה היא תחנת רכבת קריית גת/כניסה.
קו 68 (נחלה←קריית גת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 68. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 68.
מעקב אחר קו האוטובוס 68 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 68 (נחלה←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 68 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 68 ב-ישראל
68 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 448 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->מאגר מים/אריאל שרון-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 445 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 40 - מחנה חצרים-מרחבים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף פארק אופקים-אופקים<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-2#/ לוח זמנים
- 93 - תיכון אורט-אשקלון<->בית חולים ברזילי-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 53 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->צומת בית קמה למזרח-בית קמה-1#/ לוח זמנים
- 1 - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 52 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->צומת בית קמה למזרח-בית קמה-1#/ לוח זמנים
- 14 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/עירוני-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 13 - שדרות ישראל פולק/שבט-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף כרמי גת/איסוף-קרית גת<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 7א - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 8 - אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 441 - בית חולים הרצפלד-גדרה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 96 - רמב''ם/הרב הרצוג-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 240 - מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות<->פולק/טבת-קרית גת-11/ לוח זמנים
- 363 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 55 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוקדה-שוקדה-11/ לוח זמנים
- 3 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים