קו 8
קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 8 של דן (Dan) (מעודכן)
קו האוטובוס 8 (קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון) הוא קו מעגלי בעל 47 תחנות, שיוצא מ קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 8 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון (47 תחנות)
קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון
בירנבוים/הרב עוזיאל
הרב יצחק ניסים/קהילות יעקב
דמשק אליעזר/האדמו''ר מויז'ניץ
עזרא/דמשק אליעזר
עזרא/שלמה המלך
עזרא/הרב כהנמן
אשל אברהם/הרב רבינוב
ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב
משה פרדו
ביה''ס אהל צביה/בן זומא
אהרונוביץ/ רבי עקיבא
אהרונוביץ'/הרב ריינס
אהרונוביץ/השלושה
הרב בר אילן/הרב קלישר
הרב קלישר/הילדסהיימר
ביה''ס מע''ש/הרב צירלסון
הרב צירלסון/ד''ר ברויאר
אהרונוביץ/נפחא
השלושה/אהרונוביץ
חשב סופר/הרב שך
סוקולוב/אבן גבירול
תיכון מזרחי/הרב מיימון
רמב''ם/הרב מיימון
ביה''ס בית יעקב/רמב''ם
בן פתחיה/הרב שר
הרב שר/חיים פרל
אבן גבירול/רמב''ם
אבן גבירול/הרב מיימון
סוקולוב/אבן גבירול
סוקולוב/הרב קוטלר
הרב שך/הרב קוטלר
הרב ש''ך/חשב סופר
מרכז רימונים/רבי נפחא
אהרונוביץ'/הרב ריינס
יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן
ביה''ס אהל צביה/בן זומא
משה פרדו
הרב רבינוב
אשל אברהם/הרב רבינוב
עזרא/הרב כהנמן
עזרא/נחמיה
עזרא/דבורה הנביאה
דמשק אליעזר/עזרא
דמשק אליעזר/הרב יצחק נסים
קהילות יעקב/הרב יצחק ניסים
קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון
שאלות ותשובות לגבי קו 8
מתי מתחיל לפעול קו 8?
קו 8 מתחיל לפעול ב-00:25 בשלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 8 מפסיק לעבוד?
קו 8 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 8?
כדי לראות מתי קו קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 8 (קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון (קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 8 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 8 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 8 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 8 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 8 של דן (Dan) - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון
לוח זמנים של קו 8
קו האוטובוס 8, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:25 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 23:50 | 20 - 25 |
ב׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ג׳ | 00:25 - 23:50 | 30 - 35 |
ד׳ | 00:25 - 23:50 | 20 - 25 |
ה׳ | 00:25 - 23:50 | 20 - 25 |
ו׳ | 00:25 - 15:00 | 15 - 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל8 (מ קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 8 (קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 8
תעריף הנסיעה ב8 (קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
8 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 8 היא קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון והתחנה האחרונה היא קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון.
קו 8 (קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 8. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 8.
מעקב אחר קו האוטובוס 8 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 8 (קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון←קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 8 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 8 ב-ישראל
קווי דן (Dan) בישראל
- 11 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 62 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 119 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 17 - בי''ח וולפסון-חולון<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 2 - פרופ' ישעיהו ליבוביץ'/הרב יעקב טראב-תל אביב יפו<->משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 44 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 920 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->רבי עקיבא/אליהו הנביא-בני ברק-220/ לוח זמנים
- 954 - יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו<->קהילות יעקב/הר סיני-בני ברק-254/ לוח זמנים
- 142 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 910 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-110
- 99 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->בית עלמין צבאי קריית שאול-רמת השרון-10
- 948 - נחמיה/עזרא-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-148/ לוח זמנים
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 4 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 953 - יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן-בני ברק<->בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק-153/ לוח זמנים
- 189 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 140 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח וולפסון-חולון<->יהודה המכבי/דרך נמיר-תל אביב יפו-25/ לוח זמנים