Β5 Γραμμή
Αγ. Παρασκευη - Λ. Αλεξανδρας - Στ. Λαρισης
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Β5 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή Β5 λεωφορείο (Αγ. Παρασκευη - Λ. Αλεξανδρας - Στ. Λαρισης) έχει 47 στάσεις αναχωρεί από Τερμα Β5 (Αγ. Παρασκευη) και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια Β5 (Στ. Λαρισησ).
Επιλέξτε Β5 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Αγ. Παρασκευη - Λ. Αλεξανδρας - Στ. Λαρισης (47 στάσεις)
Τερμα Β5 (Αγ. Παρασκευη)
Αγ. Παρασκευη
12η Αγ. Παρασκευης
11η Αγ.Παρασκευης
10η Αγ.Παρασκευης
9η Αγ. Παρασκευης
8η Αγ. Παρασκευης
7η Αγ. Παρασκευης
6η Αγ. Παρασκευης
5η Αγ. Παρασκευης
Δημοκριτος
3η Αγ. Παρασκευης
2η Αγ. Παρασκευης
1η Αγ. Παρασκευης
Ηπειρου
Τομπρα - Tompra
9η Μεσογειων - 9th Mesogeion
Νομισματοκοπειο - St. Nomismatokopeio
8η Μεσογειων - 8th Mesogeion
7η Χολαργου - 7th Xolargoy
6η Χολαργου - 6th Xolargoy
5η Χολαργου - 5th Xolargoy
Στ. Χολαργος - St. Xolargos
4η Χολαργου - 4th Xolargoy
3η Χολαργου - 3rd Xolargoy
2η Χολαργου - 2nd Xolargoy
Στ. Εθν.Αμυνα - Στ. Εθν.Αμυνα - St. Ethn. Amyna
Γενικο Κρατικο - Geniko Kratiko
Νοσ. Θωρακος - Nos. Thorakos
Στ. Μετρο Κατεχακη - St. Metro Katexakh
Σχολη Αστυνομιας - Sxolh Astynomias
Ερρικος Ντυναν - Errikos Ntynan
Τρικαλων - Trikalon
Καρανικα - Karanika
Αμπελοκηποι - Ampelokhpoi
Στ. Αμπελοκηποι - St. Ampelokipoi
Νοσοκομειο Αγ. Σαββας - Nosokomeio Ag. Savvas
Ικα - Ika
Ιπποκρατους - Ippokratoys
Παναθηναια - Panathinεa
Σονια - Sonia
Παρκο - Parko
Πεδιον Αρεως - Pedion Areos
Ιουλιανου
Αχαρνων
Λιοσιων
Αφετηρια Β5 (Στ. Λαρισησ)
Β5 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή Β5 λεωφορείο;
Β5 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή Β5 λεωφορείο;
Β5 σταματάει λειτουργία στις 23:30 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή Β5 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Αγ. Παρασκευη - Λ. Αλεξανδρας - Στ. Λαρισης Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Αγ. Παρασκευη - Λ. Αλεξανδρας - Στ. Λαρισης Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή Β5 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του Β5 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει Β5 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο Β5 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Β5 λεωφορείο - Αγ. Παρασκευη - Λ. Αλεξανδρας - Στ. Λαρισης
Δρομολόγια γραμμής Β5 λεωφορείο
Β5 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:30
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:30 | 10 - 20 |
Τρι | 05:00 - 23:30 | 10 - 20 |
Τετ | 05:00 - 23:30 | 10 - 20 |
Πεμ | 05:00 - 23:30 | 10 - 20 |
Παρ | 05:00 - 23:30 | 10 - 20 |
Σαβ | 05:00 - 23:30 | 15 - 25 |
Κυρ | 05:30 - 23:30 | 25 - 35 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση Β5 (από το Τερμα Β5 (Αγ. Παρασκευη)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του Β5 (Αγ. Παρασκευη - Λ. Αλεξανδρας - Στ. Λαρισης) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
Β5 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Β5 (Αγ. Παρασκευη - Λ. Αλεξανδρας - Στ. Λαρισης) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
Β5 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής Β5 λεωφορείο είναι Τερμα Β5 (Αγ. Παρασκευη) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια Β5 (Στ. Λαρισησ). Β5 (Αγ. Παρασκευη - Λ. Αλεξανδρας - Στ. Λαρισης) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή Β5 έχει 47 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 62 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή Β5 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή Β5 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή Β5 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή Β5 (Αγ. Παρασκευη - Λ. Αλεξανδρας - Στ. Λαρισης) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης Β5 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής Β5, στην Αθήνα
Β5 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 120 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΑΡΗ - ΠΡΟΑΣΤ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ / GLYFADA - VARI - PROAST. KOROPIOU/ Πρόγραμμα
- 846 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 642 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ - ΠΕΥΚΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 879 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΘΡΙΑΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ/ Πρόγραμμα
- 031 - ΓΟΥΔΗ - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ/ Πρόγραμμα
- Β15 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΠΑΛΑΤΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 418 - ΣΤ. ΕΘΝ. ΑΜΥΝΑΣ - ΣΧΟΛ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 106 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AG. BARBARA - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- Β10 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙ (Μέσω ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- 501 - ΠΕΥΚΗ - ΜΑΡΟΥΣΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 814 - ΣΧΙΣΤΟ ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- X96N - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΡ/ΝΑΣ. ΑΘΗΝΩΝ (EXPRESS) [ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ] / PEIRAIAS - AEROLIMENAS ATHINON [EXPRESS] [LATE AND NIGHT HOURS]/ Πρόγραμμα
- 820 - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΣΤ.ΝΙΚΑΙΑ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 790 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ) ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ/ Πρόγραμμα
- 305 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)/ Πρόγραμμα
- 705 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΛΙΟΝ - ΠΛ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 128 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 878 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ/ Πρόγραμμα
- 446 - ΣΤΑΘ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΟΣΟΚ. ΠΕΝΤΕΛΗΣ (Μέσω ΠΙΚΠΑ)/ Πρόγραμμα
- 537 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ / ACHARNAI - VARYMPOMPI/ Πρόγραμμα