קו 13
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) (מעודכן)
בקו 13 (נצרת←עילוט) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה מרכזית נצרת ומסתיים בספוריה 5.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נצרת←עילוט (38 תחנות)
תחנה מרכזית נצרת
פאולוס השישי
פאולוס השישי/הגליל
הגליל/אל סאלם
הגליל/4000
בי''ס סנט ג'וזף
הגליל
הגליל/סאפוריה
משטרה פיקוד צפון
כיכר אלשהיד עלי
מסגד אלנבי סעין
בי''ס סיליזיאן
שכונת כרם אלסאחב א
שכונת כרם אלסאחב ב
עילוט א/כניסה
שכונה מזרחית א
גן ילדים
בית מרקחת
עילוט ה'/כיכר אלסדרה
אלקודס 4
אלקודס 5
מופלח סעיד 1
מופלח סעיד 4
אלמגידל 2
פאדל אבו ראס 5
פאדל אבו ראס 6
מעלול 2
אלקודס 6
אלקודס 7
שכונה מערבית ב
שכונת אלג'בל ב
שכונה מערבית א
שכונה מערבית כיכר
אלקודס 8
אלקודס 9
ספוריה 3
מכולת
ספוריה 5
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-20:00 בשלישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו נצרת←עילוט האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נצרת←עילוט הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (נצרת←עילוט)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נצרת←עילוט (נצרת←עילוט) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו 13 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 21:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 21:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 05:30 - 20:00 | 30 |
ד׳ | 05:00 - 21:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 21:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:00 - 20:00 | 20 - 40 |
ש׳ | 05:30 - 20:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ תחנה מרכזית נצרת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (נצרת←עילוט) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (נצרת←עילוט) של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism).
13 (נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism))
התחנה הראשונה של קו 13 היא תחנה מרכזית נצרת והתחנה האחרונה היא ספוריה 5.
קו 13 (נצרת←עילוט) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (נצרת←עילוט) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
13 - כיוונים חלופיים
קווי נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) בישראל
- 14 - תחנה מרכזית-נצרת<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-1#/ לוח זמנים
- 4 - שכונת ראס אלח'אביה-מגאר<->שכונת ראס אלח'אביה-מגאר-3#/ לוח זמנים
- 94 - שכונה דרומית ה-מגאר<->מגאר ו'/בי''ס יסודי ב-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 86 - מגאר ו'/בי''ס יסודי ב-מגאר<->בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 320 - זרזיר א'/כניסה מערבית-עמק יזרעאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 342 - מרכז דדו/חרוד-נוף הגליל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 833 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 82 - בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר<->שכונת המסג'ד-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 58 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->תחנה מרכזית-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 51 - בי''ס יסודי/חט''ב כעבייה-כעביה טבאש חג'אג'רה<->גבעת רשיד 1-כעביה טבאש חג'אג'רה-2ח/ לוח זמנים
- 309 - הרדוף/יציאה-הרדוף<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-1#/ לוח זמנים
- 63 - סחנין עיריה-סח'נין<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 75 - שכונה דרומית ד-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#/ לוח זמנים
- 28 - סחנין יציאה מערבית-סח'נין<->תחנה מרכזית-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 490 - אל קודס/בנק לאומי-טמרה<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1#/ לוח זמנים
- 431 - בית עלמין-מגדל העמק<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1א/ לוח זמנים
- 69 - בי''ס מופתן-מגאר<->בי''ס יסודי ג/מקיף ב-מגאר-2#/ לוח זמנים
- 310 - מנזר סנטה אנה-ציפורי<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-1#/ לוח זמנים
- 1 - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->סחנין עיריה-סח'נין-2#/ לוח זמנים
- 73 - שכונת אלחריק/יחידת חלוקת דואר-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#/ לוח זמנים