קו 15
האומן/ברעם←האומן/ברעם
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם) הוא קו מעגלי בעל 48 תחנות, שיוצא מ האומן/ברעם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: האומן/ברעם←האומן/ברעם (48 תחנות)
האומן/ברעם
האומן/הסדנא
הסדנא/פייר קניג
יד חרוצים/התנופה
יד חרוצים/פועלי צדק
פועלי צדק
קניון הדר/פייר קניג
פייר קניג/חלץ
צומת אורנים/פייר קניג
בן זכאי/פייר קניג
בן זכאי/בן גמלא
בן זכאי/דוסתאי
בן זכאי/בן בבא
בני בתירא/בן זכאי
חוות הנוער הציוני/ש''י עגנון
ש''י עגנון/קצנלסון
טשרניחובסקי/פיכמן
טשרניחובסקי/הרב חן
טשרניחובסקי/הרצוג
שד' הזז/הרצוג
בן צבי/רופין
שדרות יצחק בן צבי/בצלאל
שדרות בן צבי/הרב שמואל ברוך
שדרות שז''ר/בנייני האומה
ביטוח לאומי
גשר המיתרים/שד' הרצל
שדרות שז''ר/בנייני האומה
שדרות בן צבי/הרב שמואל ברוך
שדרות יצחק בן צבי/בצלאל
עמק המצלבה/שד' הזז
שד' הזז/הרצוג
טשרניחובסקי/הרצוג
טשרניחובסקי/הרב חן
טשרניחובסקי/פיכמן
ש''י עגנון/קצנלסון
חוות הנוער הציוני\ש''י עגנון
בני בתירא/בן זכאי
בן זכאי/בן בבא
בן זכאי/דוסתאי
בן זכאי/בן גמלא
בן זכאי/פייר קניג
צומת אורנים/פייר קניג
פייר קניג/חלץ
קניון הדר/פייר קניג
פייר קניג/צרת
הסדנא/פייר קניג
האומן/הסדנא
האומן/ברעם
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-17:10 בשישי
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו האומן/ברעם←האומן/ברעם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו האומן/ברעם←האומן/ברעם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס האומן/ברעם←האומן/ברעם (האומן/ברעם←האומן/ברעם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 15 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 15 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו 15 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 5 - 10 |
ב׳ | 05:10 - 23:45 | 6 - 12 |
ג׳ | 00:20 - 23:45 | 10 - 12 |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 5 - 10 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 5 - 10 |
ו׳ | 00:00 - 17:10 | 10 |
ש׳ | 21:00 - 23:50 | 10 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ האומן/ברעם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
15 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 15 היא האומן/ברעם והתחנה האחרונה היא האומן/ברעם.
קו 15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (האומן/ברעם←האומן/ברעם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 821 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן-1א/ לוח זמנים
- 9 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-3#/ לוח זמנים
- 9 - יעקבי/הרצל-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 90 - דרך השלום/נשיאי ישראל-כרמיאל<->קרן היסוד/שדרות נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 2 - הכלניות/הרקפות-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 28א - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1ך/ לוח זמנים
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 23א - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->הפלמח/הראל-חיפה-1#
- 274 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש/ לוח זמנים
- 35 - חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 94א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 2 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-19/ לוח זמנים