קו 157
כאבול←קריית ביאליק
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 157 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 157 (כאבול←קריית ביאליק) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכאבול כניסה ומסתיים ביוסף לוי/חרושת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 157 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כאבול←קריית ביאליק (34 תחנות)
כאבול כניסה
בנק מרכנתיל
מוקד חירום רפואי
בריכה
כאבול ד'/מחמוד דרוויש
כאבול ה/מועצה מקומית
ח'לית שריף/כניסה
בית ספר אלשריף ד
ח'לית אלג'זאל
ח'לית אלסעבה
אלסעבה/אלמלכ סולימאן
בלאט א דאמון
מסגד אלרחמה
כיכר אלקודס
אלקודס/מועאד' בן ג'בל
אלקודס/כיכר השעון
כיכר השעון
אל קודס/בנק הפועלים
כיכר אלחנאנה
כיכר אלמעסרה
צומת טמרה
צומת אזור תעשייה טמרה
צומת שפרעם צפון
מסעף קיבוץ אפק
דרך עכו/כביש 79
דרך עכו חיפה/ציפורן
דרך עכו/צור שלום
צומת קליל
שדרות חן/יוספטל
שדרות חן/בורלא
החרושת/בעלי המלאכה
החרושת/המסגר
החרושת/הסדנה
יוסף לוי/חרושת
שאלות ותשובות לגבי קו 157
מתי מתחיל לפעול קו 157?
קו 157 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 157 מפסיק לעבוד?
קו 157 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 157?
כדי לראות מתי קו כאבול←קריית ביאליק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כאבול←קריית ביאליק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 157 (כאבול←קריית ביאליק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כאבול←קריית ביאליק (כאבול←קריית ביאליק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 157 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 157 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 157 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 157 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 157
קו האוטובוס 157, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:30 - 18:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 18:30 | 120 - 330 |
ב׳ | 05:30 - 18:30 | 120 - 330 |
ג׳ | 05:30 - 18:30 | 120 - 330 |
ד׳ | 05:30 - 18:30 | 120 - 330 |
ה׳ | 05:30 - 18:30 | 120 - 330 |
ו׳ | 05:30 - 13:00 | 120 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל157 (מ כאבול כניסה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 157 (כאבול←קריית ביאליק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 157
תעריף הנסיעה ב157 (כאבול←קריית ביאליק) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
157 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 157 היא כאבול כניסה והתחנה האחרונה היא יוסף לוי/חרושת.
קו 157 (כאבול←קריית ביאליק) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 157. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 157.
מעקב אחר קו האוטובוס 157 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 157 (כאבול←קריית ביאליק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 157 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 157 ב-ישראל
157 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 64 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 54 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->חיילים משוחררים טז-פקיעין-1#/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 305 - בית העם-אבו סנאן<->בר לב 2-תעשיון בר לב-1ב/ לוח זמנים
- 9 - עכברה-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 255 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בית מרקחת-כאבול-1ז/ לוח זמנים
- 1 - מסעף שפרעם צפון-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 2 - שוק/ז'בוטינסקי-צפת<->שוק/ז'בוטינסקי-צפת-3#
- 57 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1#/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-1#/ לוח זמנים
- 66 - מרכז טניס-סאג'ור<->כניסה מערבית-מג'ד אל כרום-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1א/ לוח זמנים
- 87 - הר וגיא/שבעת המינים-צפת<->בית ספר ממלכתי ב-צפת-11/ לוח זמנים
- 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - עירייה-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#מעלות-תרשיחא ↔ נהרייה/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר המזרקה-יאנוח ג'ת-1ן/ לוח זמנים
- 994 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->יצחק שמיר/הרב דב הכהן קוק-עפולה-2#/ לוח זמנים
- 62 - הזמיר/נשר-נהריה<->ההגנה/הרצל-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 38 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מכמנים כיכר-מכמנים-1#כרמיאל ↔ מכמנים/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית כנסת/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא-1ם/ לוח זמנים
- 311 - בנק מרכנתיל-ג'דידה מכר<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים