קו 377
באר שבע←ראשון לציון
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 377 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 377 (באר שבע←ראשון לציון) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית ראשל''צ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 377 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←ראשון לציון (28 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז אורן/יצחק רגר
צומת דבירה
מחלף גדרה לצפון/תחנת דלק
תחנה מרכזית גדרה (לכיוון צפון)
הרצל/ויצמן
מסעף קדרון/כביש 40
מסעף מחנה תל נוף
מסעף בית אלעזרי
כביש 40/גבעת ברנר
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צומת בילו
הרצל/צומת אושיות
הרצל/עזרא
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
פארק המדע/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ת. רכבת ראשונים
הרצל/סוקולוב
ז'בוטינסקי/אז''ר
כצנלסון/קפלן אליעזר
ת. מרכזית ראשל''צ
שאלות ותשובות לגבי קו 377
מתי מתחיל לפעול קו 377?
קו 377 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 377 מפסיק לעבוד?
קו 377 מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 377?
כדי לראות מתי קו באר שבע←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 377 (באר שבע←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←ראשון לציון (באר שבע←ראשון לציון) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 377 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 377 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 377 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 377 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 377
קו 377 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:30 - 18:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 18:00 | 60 - 90 |
ב׳ | 06:30 - 18:00 | 60 - 90 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 18:00 | 60 - 90 |
ה׳ | 06:30 - 18:00 | 60 - 90 |
ו׳ | 07:00 - 12:30 | 60 - 90 |
ש׳ | 21:15 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל377 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 377 (באר שבע←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 377
תעריף הנסיעה ב377 (באר שבע←ראשון לציון) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
377 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 377 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ראשל''צ.
קו 377 (באר שבע←ראשון לציון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 377. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 377.
מעקב אחר קו האוטובוס 377 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 377 (באר שבע←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 377 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 377 ב-ישראל
377 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 120 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 8 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 71 - תיכון אביב/הפרחים-רעננה<->הנשר/ירושלים-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 505 - קרית הספורט/וייצמן-רעננה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 610 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מרכז/חרוצים-חרוצים-1#/ לוח זמנים
- 84 - ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 553 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 606 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 45 - רתמים מרכז-כפר רתמים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 85 - א.ל. זיסו/הר שומרון-הרצליה<->קניון לב העיר-הרצליה-2#
- 387 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->מכללה טכנולוגית חיל האוויר/דרך אילן רמון-באר שבע-21ערד ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 501 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 459 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->ת. רכבת בית שמש-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 15 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->דרך רפאל איתן/הדובדבן-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 90 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 29 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 81 - בי''ס רחל המשוררת/נעמי שמר-כפר סבא<->אז''ר/תל חי-כפר סבא-19/ לוח זמנים