קו 4
מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל במרינוב/גלרנטר ומסתיים במסוף גילה/המרגלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית (33 תחנות)
מרינוב/גלרנטר
מרינוב/וונגרטן
אריה בינה/יצחק רפאל
אריה בינה/מרינוב
ורשבסקי/אריה בינה
שמואל מאיר/ורשבסקי
שמואל מאיר/יצחק ניסים
ליכטנשטיין/אביגור
ליכטנשטיין/בן חמו
יצחק נסים/בן חמו
יצחק נסים/באום
יצחק ניסים א'
יצחק ניסים/אביגור
יצחק ניסים ג'
יצחק ניסים ד'
הרב יצחק נסים/פיקרד
שמואל מאיר/יצחק נסים
משטרה/שמואל מאיר
שמואל מאיר/כביש 398
הרוזמרין/א סאפא
הרוזמרין/כביש המנהרות
המור/אפרסמון
אריה בן אליעזר/ורדינון
אריה בן אליעזר
אריה בן אליעזר/יוסטמן
לבונה/הצוף
הגננת/דב יוסף
צביה ויצחק/יפה רום
צביה ויצחק/הסנונית
מעון נכים/צביה ויצחק
צביה ויצחק/החסידה
צביה ויצחק/המרגלית
מסוף גילה/המרגלית
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-07:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-08:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 4 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 4 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 4
קו 4 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:10 - 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ב׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ה׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ו׳ | 07:10 - 08:00 | 50 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ מרינוב/גלרנטר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
4 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 4 היא מרינוב/גלרנטר והתחנה האחרונה היא מסוף גילה/המרגלית.
קו 4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (מרינוב/גלרנטר←מסוף גילה/המרגלית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 11 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 40 - שוק תלפיות-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ר/ לוח זמנים
- 910 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 408 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->יוספטל-לוד-3#/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 87 - ליאון בלום-חיפה<->רענן/קדימה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 95 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור-1#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 146 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->קניון איילון-בני ברק-1ב/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#
- 88 - אסיף/הטנא-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 24 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 826 - הגליל/הגולן-נופית<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ז/ לוח זמנים
- 813 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-2#/ לוח זמנים