קו 51א
יבנה←רחובות
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 51א של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 51א (יבנה←רחובות) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית יבנה/רציפים ומסתיים בבית חולים קפלן/דרך פסטרנק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 51א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יבנה←רחובות (30 תחנות)
ת. מרכזית יבנה/רציפים
שד. הסנהדרין/שד. ירושלים
שד. הסנהדרין/הירדן
זבוטינסקי/ החרוב
שד. ז'בוטינסקי/התאנה
שדרות ז'בוטינסקי/אגוז
שד. דואני/שד. ז'בוטינסקי
חטיבת גבעתי/שדרות ז'בוטינסקי
חטיבת גבעתי/הדוגית
סחלב/פטל
שד. דואני/סחלב
הדרור/שדרות דואני
הדרור/אבו חצירא
הדרור/דוכיפת
אהרון חג'ג'/הדרור
שדרות העצמאות/אהרון חג'ג'
הנשיאים / העצמאות
הנשיאים / גשר ממלוכי
בית גמליאל/כניסה
הגפן/התאנה
בית גמליאל/מרכז
התמר/הרימון
התמר/הגפן
מושב גאליה
כביש 411/כביש 410
כביש 411/זרנוקה
כביש 411/גן שלמה
כביש 411/גבעת ברנר
כביש 40/פאוור סנטר בילו
בית חולים קפלן/דרך פסטרנק
שאלות ותשובות לגבי קו 51א
מתי מתחיל לפעול קו 51א?
קו 51א מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 51א מפסיק לעבוד?
קו 51א מפסיק לפעול ב-19:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 51א?
כדי לראות מתי קו יבנה←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יבנה←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 51א (יבנה←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יבנה←רחובות (יבנה←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 51א של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 51א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 51א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 51א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 51א
קו 51א פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:05 - 19:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 19:15 | 120 - 180 |
ב׳ | 07:05 - 19:15 | 120 - 180 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:05 - 19:15 | 120 - 180 |
ה׳ | 07:05 - 19:15 | 120 - 180 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל51א (מ ת. מרכזית יבנה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 51א (יבנה←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 51א
תעריף הנסיעה ב51א (יבנה←רחובות) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
51א (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 51א היא ת. מרכזית יבנה/רציפים והתחנה האחרונה היא בית חולים קפלן/דרך פסטרנק.
קו 51א (יבנה←רחובות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 51א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 51א.
מעקב אחר קו האוטובוס 51א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 51א (יבנה←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 51א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 51א ב-ישראל
51א - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 49א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מכללת לוינסקי/דרך נמיר-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 255 - בית עלמין-ראש העין<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 336 - בי''ס נאות מרגלית לבנים-פתח תקווה<->העצמאות/ויצמן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 71 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 464 - מסוף בני ברית-אשדוד<->זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->דרך תל חי/צרכנייה-ביצרון-1#/ לוח זמנים
- 336 - מועצה/הכוהנים-בני עי''ש<->מתחם יס פלאנט-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 280 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 26 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 13א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 260 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 304 - יהודה הלוי/הרב כלף-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 91 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 72 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 4א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11/ לוח זמנים
- 89א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-11/ לוח זמנים
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים