קו 56
סח'נין←שפרעם
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 56 (סח'נין←שפרעם) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל במכללת סח'נין/משרד הרישוי ומסתיים בכביש 500/א שייח' אמין טריף.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: סח'נין←שפרעם (42 תחנות)
מכללת סח'נין/משרד הרישוי
סח'נין עיריה
סח'נין מרכז העיר
סחנין אלשהדא
סח'נין האנדרטה
הגליל ט
הגליל י'/יאסר ערפאת
סחנין יציאה מערבית
צומת א.תעשיה תרדיון
צומת יובלים
מסעף משגב
צומת יודפת/784
צומת מנוף
כאוכב א'/כניסה
כאוכב יציאה
צומת כאוכב
צומת מורשת
צומת דמיידה
כביש 784/אל בוסתאן
צומת חנתון
מחלף יפתחאל/784
ביר אל מכסור כניסה
כניסה לשכונה דרומית
כיכר אלנח'לה
מועדון פיס לגיל הזהב
דרב אלמרג'
מקמאן 1/כניסה
מקמאן 2
מגרש ספורט/קופת חולים לאומית
חניון שפרעם
תאופיק זיאד/עוסמן חוג'יראת
בית ספר תיכון
תאופיק זיאד/150
בי''ס יסודי ג'בור/תאופיק זיאד
עירייה/תאופיק זיאד
איברהים נמר חוסיין/אלהוארה
בי''ס אל מכתב/איברהים נמר חוסיין
כמאל ג'ונבלאט/ג'בור יוסף ג'בור
500/כמאל ג'ונבלאט
מוופק דיאב/אליאס סלבאק
מוופק דיאב/אלחמאם
כביש 500/א שייח' אמין טריף
שאלות ותשובות לגבי קו 56
מתי מתחיל לפעול קו 56?
קו 56 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 56 מפסיק לעבוד?
קו 56 מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 56?
כדי לראות מתי קו סח'נין←שפרעם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו סח'נין←שפרעם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56 (סח'נין←שפרעם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס סח'נין←שפרעם (סח'נין←שפרעם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 56 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 56
קו 56 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:15 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 20:15 | 150 - 180 |
ב׳ | 06:15 - 20:15 | 150 - 180 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:15 - 20:15 | 150 - 180 |
ה׳ | 06:15 - 20:15 | 150 - 180 |
ו׳ | 10:30 - 12:30 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל56 (מ מכללת סח'נין/משרד הרישוי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56 (סח'נין←שפרעם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56
תעריף הנסיעה ב56 (סח'נין←שפרעם) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
56 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 56 היא מכללת סח'נין/משרד הרישוי והתחנה האחרונה היא כביש 500/א שייח' אמין טריף.
קו 56 (סח'נין←שפרעם) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56.
מעקב אחר קו האוטובוס 56 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56 (סח'נין←שפרעם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56 ב-ישראל
56 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 45 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->עלמה מרכז-עלמה-1ם/ לוח זמנים
- 36 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הר חלוץ-חלוץ-1#כרמיאל ↔ חלוץ/ לוח זמנים
- 88 - אולפנת אמית-צפת<->אצ''ל/צה''ל-צפת-29/ לוח זמנים
- 982 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 3 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->מגדלור עכו העתיקה/ההגנה-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אום אלשתוייה-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זדייר חנא ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 8 - קניון נהריה-נהריה<->הצנחנים/מלחמת יום הכיפורים-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11טל-אל ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 171 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1ש/ לוח זמנים
- 173 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->בית עלמין-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 308 - אלרויס/אלזראעיה-טמרה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 70 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 54 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->חיילים משוחררים טז-פקיעין-1#/ לוח זמנים
- 10 - מקאם נבי סבלאן-חורפיש<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-3#/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 66 - מרכז טניס-סאג'ור<->כניסה מערבית-מג'ד אל כרום-1#/ לוח זמנים
- 94 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->בית מרקחת-כאבול-1#/ לוח זמנים