קו 90
ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 90 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 90 (ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים) יש 19 תחנות. מסלול הקו מתחיל בולנברג/פרויד ומסתיים בהאסיף/ביכורים.
לוח הזמנים לקו 90 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:10. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 90 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים (19 תחנות)
ולנברג/פרויד
ולנברג א
ולנברג/גאולי תימן
ולנברג/שוויצר
שוויצר א
'שוויצר ב
שוויצר ג
שוויצר ד
שוויצר ה
שוויצר/ברנשטיין
ולנברג/פרויד
פרויד/סבידור
פרויד
מרכז חורב/חורב
מוריה/מאפו
יותם/קרית ספר
יותם/יוכבד
אסיף/הטנא
האסיף/ביכורים
שאלות ותשובות לגבי קו 90
מתי מתחיל לפעול קו 90?
קו 90 מתחיל לפעול ב-07:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 90 מפסיק לעבוד?
קו 90 מפסיק לפעול ב-07:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 90?
כדי לראות מתי קו ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 90 (ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים (ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 90 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 90 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 90 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 90 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 90
קו 90 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל90 (מ ולנברג/פרויד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 90 (ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 90
תעריף הנסיעה ב90 (ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
90 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 90 היא ולנברג/פרויד והתחנה האחרונה היא האסיף/ביכורים.
קו 90 (ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 90. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 90.
מעקב אחר קו האוטובוס 90 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 90 (ולנברג/פרויד←האסיף/ביכורים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 90 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 90 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 25 - מרפאת זבולון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 811 - רקאנטי/המשורר אצ''ג-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1י/ לוח זמנים
- 968 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 24 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 302 - שדרות עמק חפר/שדרות יצחק רבין-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 826 - הגליל/הגולן-נופית<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ז/ לוח זמנים
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 12 - אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה<->מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון-1#/ לוח זמנים
- 703 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ח/ לוח זמנים
- 3 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-1#/ לוח זמנים
- 783 - חניתה/הלל סילבר-חיפה<->בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->הדשנים-חיפה-1ז/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 556 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים