קו 991
אילת←חיפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 991 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 991 (אילת←חיפה) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אילת/רציפים ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
לוח הזמנים לקו 991 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב09:00. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 991 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אילת←חיפה (36 תחנות)
ת. מרכזית אילת/רציפים
צומת אילות
מעבר גבול רבין/כביש 90
אזור תעשייה שחורת/כביש 90
צומת באר אורה/נמל תעופה רמון
צומת מכרות תמנע לצפון
צומת אליפז לצפון
צומת סמר
צומת יטבתה
צומת גרופית
צומת קיבוץ קטורה
צומת לוטן
צומת קטורה
צומת יהל
צומת מנוחה
צומת פארן
צומת צוקים
צומת צופר
אזור תעשיה מרכז ספיר
צומת ספיר
פונדק עין יהב/חטמר
צומת עין יהב
צומת חצבה
תחנת התרעננות/פונדק חצבה
פונדק חצבה
צומת עידן
צומת הערבה/כביש 25 למערב
צומת צפית /כביש 25 למערב
מסעף הר חצרה/כביש 25 למערב
קריית מחקר גרעינית
צומת רותם/אורון
מסעף דימונה/קניון הדרך
תחנת התרעננות/פונדק בית קמה
ת. מרכזית נתניה/הורדה
ת. מרכזית חדרה
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 991
מתי מתחיל לפעול קו 991?
קו 991 מתחיל לפעול ב-09:00 בשישי
באיזו שעה קו 991 מפסיק לעבוד?
קו 991 מפסיק לפעול ב-09:00 בשישי
מתי מגיע קו 991?
כדי לראות מתי קו אילת←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אילת←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 991 (אילת←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אילת←חיפה (אילת←חיפה) הוא ₪4.70 - ₪68.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 991 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 991 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 991
קו 991 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 09:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 09:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 23:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל991 (מ ת. מרכזית אילת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 991 (אילת←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 991
תעריף הנסיעה ב991 (אילת←חיפה) של אגד (Egged) הוא בין ₪4.70 ל-₪68.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
991 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 991 היא ת. מרכזית אילת/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 991 (אילת←חיפה) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 991. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 991.
מעקב אחר קו האוטובוס 991 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 991 (אילת←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 991 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 991 ב-ישראל
991 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->חנה וסע מבואות אילת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 10 - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 39א - דניה/אבא חושי-חיפה<->בית בירם/אבא חושי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->הרבי מלובאוויטש/הרב עובדיה יוסף-דימונה-19/ לוח זמנים
- 70 - דרך אהרון/נווה רמז-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 5א - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1א/ לוח זמנים
- 904 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 416 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 87א - 'כפר גלים א-כפר גלים<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 32 - דרך התבלינים/דודאים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 1א - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3א/ לוח זמנים
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 900 - ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים