1 Lijn
Ronse/Renaix Scheldekouter - Station - AZ Glorieux
De Lijn
De Lijn 1 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 1 (Ronse Az Glorieux Ingang) heeft in totaal 13 haltes. Het beginpunt is Ronse Scheldekouter en het eindpunt is Ronse Az Glorieux Ingang.
Kies een van onderstaande bus 1 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ronse Az Glorieux Ingang (13 haltes)
Ronse Scheldekouter
Ronse Nijverheidstraat
Ronse Olifantstraat
Ronse Station Perron 2
Ronse Kon. Astridplein
Ronse Vanhovestraat
Ronse César Snoecklaan
Ronse Shopping Plaza
Ronse Kapellestraat
Ronse Langehaag
Ronse Kruisstraat
Ronse Klevestraat
Ronse Az Glorieux Ingang
1 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 1?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 1 om 06:16
Hoe laat vertrekt de laatste bus 1?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 1 om 18:46..
Wanneer komt bus 1 aan?
Wanneer komt de Ronse/Renaix Scheldekouter - Station - AZ Glorieux Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Ronse/Renaix Scheldekouter - Station - AZ Glorieux Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 1 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 1 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 1 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 1 bus station te bekijken.
Bus 1 dienstregeling
1 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:16 - 18:46
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:16 - 18:46 | 30 |
di. | 06:16 - 18:46 | 30 |
wo. | 06:16 - 18:46 | 30 |
do. | 06:16 - 18:46 | 30 |
vr. | 06:16 - 18:46 | 30 |
za. | 08:16 - 18:46 | 30 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 1 (van Ronse Scheldekouter), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 1 (Ronse Az Glorieux Ingang) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
1 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 1 (Ronse Az Glorieux Ingang) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
1 (De Lijn)
De eerste stop van de 1 bus-route is Ronse Scheldekouter en de laatste halte is Ronse Az Glorieux Ingang. 1 (Ronse Az Glorieux Ingang) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 1 heeft 13 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 15 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 1 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 1 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 1 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 1 (Ronse Az Glorieux Ingang) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 1 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 1, in Belgique.
1 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 38 - Centrumbus Blankenberge/ Dienstregeling
- 477 - Wellen - Alken - Hasselt/ Dienstregeling
- 544 - Herentals - Olen - Westerlo - Tongelsbos/ Dienstregeling
- 1 - Lier Herderin - Lisp - Broechem/ Dienstregeling
- 718 - Antwerpen P+R Luchtbal - scholen Stabroek/ Dienstregeling
- 102 - Kortrijk - Kooigem - Spiere - Helkijn/ Dienstregeling
- 981 - Tessenderlo - Meerhout - Mol/ Dienstregeling
- 23 - Sint-Truiden - Borgloon - Tongeren/ Dienstregeling
- 41 - Brugge - B-Park - Dudzele - Westkapelle - Knokke/ Dienstregeling
- 597 - Schoolbus Heverlee, Sint-Albertus - Wilsele/ Dienstregeling
- 486 - Hamont - Bocholt - Grote-Brogel - Peer/ Dienstregeling
- 760 - Antwerpen - 6de en 7de havendok/ Dienstregeling
- 471 - Snelbus Brussel Noord - Keiberg - Zaventem/ Dienstregeling
- 83 - Mol - Balen - Gerheide - Wezel - Lommel/ Dienstregeling
- 272 - Brussel - Zaventem Luchthaven/ Dienstregeling
- 625 - Vroenhoven - Val-Meer - Millen - Tongeren/ Dienstregeling
- 159 - Schoot - Tessenderlo/ Dienstregeling
- 803 - Aalst - Ede - Kerksken Stichelen/ Dienstregeling
- 561 - Gent Sint-Pieters-Evergem-Sleidinge-Watervliet/ Dienstregeling
- 2 - Station - Vuurtorenwijk - Breeweg/ Dienstregeling