קו 12
ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברעם/האומן ומסתיים בכניסה ראשית/הדסה עין כרם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (48 תחנות)
ברעם/האומן
דרך חברון/אשר וינר
התנופה/דרך בית לחם
הסדנא/יד חרוצים
הסדנא/פייר קניג
האומן/הסדנא
האומן/ברעם
ברעם/האומן
צומת משה ברעם
פת/ברל לוקר
פת/בעהם
פת/יהודה הנשיא
צומת פת/גולומב
א''ס ביתר/א''ס הפועל
האייל/א''ס הפועל
האייל/היען
האייל ג'
האייל א'
הדישון/האייל
הדישון/מעלות אייל
השועל/הדישון
פארק שטרן/דרך חיים ע.קוליץ
בי''ס למדעים ואומנויות/קוליץ
דולצ'ין/קוליץ
דולצ'ין
מרכז מסחרי/דולצ'ין
דולצ'ין/שמואל נתן
דולצ'ין/אל סלוודור
דולצ'ין/האחות זלמה
דולצ'ין/נחמיה
דולצ'ין/בן פורת
דולצ'ין/קוליץ
קוסטה ריקה/האביבית
קוסטריקה א
קוסטה ריקה ב'
קוסטה ריקה ג
קוסטה ריקה ד
קוסטה ריקה ה
קוסטה ריקה/החלמית
הרפובליקה הדומיניקנית/רקפת
דהומיי/הרפובליקה הדומיניקנית
קולומביה
מכון סולד/קולומביה
ניקרגואה
צומת אורה
בי''ס לרפואה/הדסה עין כרם
מכון שרת/הדסה עין כרם
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-16:40 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 16:40 | 20 |
ב׳ | 20:40 - 23:15 | 30 - 35 |
ג׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 16:40 | 20 |
ש׳ | 20:40 - 23:15 | 30 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ ברעם/האומן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
12 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 12 היא ברעם/האומן והתחנה האחרונה היא כניסה ראשית/הדסה עין כרם.
קו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 807 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->שמגר/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 449 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 74 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 4 - מרינוב/גלרנטר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 98 - פארק רבין/דרך השלום-כרמיאל<->הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך/ לוח זמנים
- 403 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 19א - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2נ/ לוח זמנים
- 12א - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 32 - יציאת אירופה/זורס-חיפה<->דרך צרפת/יצחק נדב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 18א - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3ז/ לוח זמנים
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו/ לוח זמנים
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים