קו 21
באר שבע←דריג'את
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 21 (באר שבע←דריג'את) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בדריג'את.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←דריג'את (25 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
בית רסקו/יצחק רגר
יצחק רגר/שדרות שז''ר
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/בן גוריון
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
שדרות דוד בן גוריון/דרך השלום
שדרות דוד בן גוריון/יעקב גרשפלד
דרך אליהו נאוי/שדרות דוד בן גוריון
צומת חטיבת הנגב
צומת תל שבע
צומת עומר מערב
צומת אום בטין
מחלף מיתר לערד
אל עטאונה
צומת חורה
צומת יתיר
נחל סועה
מחלף מולדה
נחל ענים
צומת נבטים
כסייפה אבו רביעה
דריג'את/כביש 31
מכחול
דריג'את
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-08:35 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו באר שבע←דריג'את האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←דריג'את הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (באר שבע←דריג'את)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←דריג'את (באר שבע←דריג'את) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 21 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 21 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 21
קו האוטובוס 21, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:35 - 21:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:35 - 21:10 | 80 - 185 |
ב׳ | 08:35 - 21:10 | 80 - 185 |
ג׳ | 18:20 - 21:10 | 80 - 90 |
ד׳ | 08:35 - 21:10 | 80 - 185 |
ה׳ | 08:35 - 21:10 | 80 - 185 |
ו׳ | 10:30 - 14:30 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (באר שבע←דריג'את) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (באר שבע←דריג'את) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
21 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 21 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא דריג'את.
קו 21 (באר שבע←דריג'את) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (באר שבע←דריג'את) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
21 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 124 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->המוביל/טארק עבד אל חי-טירה-1#/ לוח זמנים
- 86 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 142 - מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 587 - אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם<->מכללת ספיר-שער הנגב-2#
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 345 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->דוד בן גוריון/מבצע יונתן-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 15 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->דפנה/התדהר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 10 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->דפנה/התדהר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 347 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 80 - מואב/לשם-ערד<->מעון/תפוח-ערד-12/ לוח זמנים
- 75 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->מרכז מסחרי גבעת סביון-גני תקווה-20
- 39 - בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 251 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 613 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 205 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 13 - בית ברבור/דרך ההגנה-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 137 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק המדע עומר-עומר-1#/ לוח זמנים