קו 554
ירושלים←ערד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 554 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 554 (ירושלים←ערד) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר נוף/בית הדפוס ומסתיים במלון יפה נוף.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 554 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←ערד (47 תחנות)
מסוף הר נוף/בית הדפוס
בית ענבר/כנפי נשרים
מרכז שטנר/כנפי נשרים
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
ירמיהו/הצבי
שמגר/ירמיהו
שמגר/אוהל יהושע
אהל יהושע/מנחת יצחק
שפע חיים/שדרות גולדה מאיר
צומת יסודות
צומת בית חלקיה
צומת קוממיות
שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש
שד. מלכי ישראל/אצטדיון
שדרות מלכי ישראל/נתן אלבז
אדוריים/רמות דוד
הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא
הרב עובדיה יוסף/מבוא שניר
הרב עובדיה יוסף/שדרות גת
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
אזור תעשיה
יהודה/חברון
יהודה/חן
תלמוד תורה/עוזיהו
בי''ס טללים/הקנאים
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
ירושלים/שמעון
עיריית ערד
צבר/פלמ''ח
עין התכלת/צבר
עין התכלת/חרצית
רענן/הערבה
פלמ''ח/אפק
יהודה/פלמ''ח
יהודה/המכבים
יהודה/הספורט
מרכז צעירים/יאשיהו
סלעית/יסעור
סלעית/דוכיפת
סלעית/אגמית
מואב/הגלעד
מואב/נוף
מואב/לשם
מלון יפה נוף
שאלות ותשובות לגבי קו 554
מתי מתחיל לפעול קו 554?
קו 554 מתחיל לפעול ב-00:48 בראשון
באיזו שעה קו 554 מפסיק לעבוד?
קו 554 מפסיק לפעול ב-10:45 בשישי
מתי מגיע קו 554?
כדי לראות מתי קו ירושלים←ערד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←ערד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 554 (ירושלים←ערד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←ערד (ירושלים←ערד) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 554 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 554 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 554 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 554 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 554
קו האוטובוס 554, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 01:00 - 16:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:48 - 16:30 | 12 |
ב׳ | 01:00 - 16:30 | 930 |
ג׳ | 01:00 - 16:30 | 930 |
ד׳ | 01:00 - 16:30 | 930 |
ה׳ | 01:00 - 16:30 | 930 |
ו׳ | 01:00 - 10:45 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל554 (מ מסוף הר נוף/בית הדפוס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 554 (ירושלים←ערד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 554
תעריף הנסיעה ב554 (ירושלים←ערד) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
554 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 554 היא מסוף הר נוף/בית הדפוס והתחנה האחרונה היא מלון יפה נוף.
קו 554 (ירושלים←ערד) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 554. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 554.
מעקב אחר קו האוטובוס 554 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 554 (ירושלים←ערד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 554 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 554 ב-ישראל
554 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 853 - מבוא חמה-מבוא חמה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ן/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 25 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה-17/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 85 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 988 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 163 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 900 - ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 5 - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1ב/ לוח זמנים
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->היכל התרבות/דרך השלום-נשר-1#/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים