קו 641
נתניה←פתח תקווה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 641 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 641 (נתניה←פתח תקווה) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בהאופן/החרש.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 641 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←פתח תקווה (46 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
צומת נווה איתמר
צומת שער חפר
צומת גנות הדר
צומת השרון לדרום
צומת פרדסיה
צומת הדסים
כביש 4/תל צור
צומת אבן יהודה
מחלף דרור לדרום
בית סוהר השרון/הדרים
מחלף הדרים
צומת בני ציון
מחלף בצרה
מחלף רעננה צפון
מסוף רעננה/דרך השרון
בית ספר אורט שפירא/דרך השרון
צומת כפר מל''ל
עין חי/המייסדים
דרך רמתיים/משה שרת
עיריית הוד השרון/דרך רמתיים
כיכר הנשיא/דרך רמתיים
דרך רמתיים/העמק
צומת ירקונה/דרך רמתיים
קניון עזריאלי הוד השרון/דרך רמתיים
צומת נווה נאמן/דרך רמתיים
נוף הירקון/ דרך רמתיים
קניון שרונים/דרך רמתיים
צומת עדנים לדרום
מחלף ירקון
מרכז מסחרי ירקונים/כביש 40
ת.רכבת סגולה/כביש 40
צומת סגולה/הירקונים
יוסף ספיר/הירקונים
ת. מרכזית פ''ת
ת.רק''ל קרול/אורלוב
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
היצירה/אפעל
היצירה/האופן
האופן/החרש
שאלות ותשובות לגבי קו 641
מתי מתחיל לפעול קו 641?
קו 641 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 641 מפסיק לעבוד?
קו 641 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 641?
כדי לראות מתי קו נתניה←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 641 (נתניה←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←פתח תקווה (נתניה←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 641 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 641 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 641 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 641 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 641
קו 641 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 22:00 | 25 - 35 |
ב׳ | 05:00 - 22:00 | 25 - 35 |
ג׳ | 07:00 - 21:00 | 120 |
ד׳ | 05:00 - 22:00 | 25 - 35 |
ה׳ | 05:00 - 22:00 | 25 - 35 |
ו׳ | 05:00 - 15:30 | 30 - 38 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל641 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 641 (נתניה←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 641
תעריף הנסיעה ב641 (נתניה←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
641 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 641 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא האופן/החרש.
קו 641 (נתניה←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 641. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 641.
מעקב אחר קו האוטובוס 641 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 641 (נתניה←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 641 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 641 ב-ישראל
641 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 781 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->נשיאי ישראל/הדקל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 39 - מועויאה/מרכז-בסמ''ה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף חריש/הורדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 55 - הרברט סמואל/שד. רוטשילד-חדרה<->'גן יאשיה ד-גן יאשיה-10/ לוח זמנים