קו 796
זמר←עספיא
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 796 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 796 (זמר←עספיא) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל בביר אל סיכה ומסתיים במתנ''ס.
לוח הזמנים לקו 796 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב21:00. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 796 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זמר←עספיא (50 תחנות)
ביר אל סיכה
כביש 574/בית ספר ביר א סיכה
צומת זיתא
מסוף ג'ת
צומת ג'ת
בריכת שחייה/אלקודס
באקה/כניסה דרומית
צומת הדואר
אלקודס/קופת חולים
אלקודס/אלבוסתאן
אלקודס/אל ביארק
אלקודס/אלפתח
באקה/יציאה צפונית
צומת מצר
צומת נרבתה
צומת גבעת חביבה
צומת חריש לצפון
מחלף יגור
טכניון/מעונות נווה אמריקה
טכניון/מעונות העמים
טכניון/מרכז המבקרים
טכניון/בניין הנדסת חומרים
טכניון/הנדסת חומרים
גולדברג/שד. רוז
טכניון/בית ספר להנדסאים
טכניון/ביוטכנולוגיה ומזון
טכניון/הנדסה כימית
טכניון/הנדסה חקלאית
הנדסה אזרחית
טכניון/הנדסה אזרחית
טכניון/בנין הספורט
מל''ל/הצפירה
דרך בירם/אינטרנציונל
אבא חושי/דניה
אוניברסיטה/איי. בי. אם
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/רב תכליתי
אבא חושי/פארק הכרמל
גבעת ההגנה
צומת דמון
מרכז מסחרי
שכונת הבדואים
מרכז מסחרי
מנזר
בית עלמין צבאי
בנק הפועלים
מועצה מקומית
אלאונטוש
מתנ''ס
שאלות ותשובות לגבי קו 796
מתי מתחיל לפעול קו 796?
קו 796 מתחיל לפעול ב-21:00 בשבת
באיזו שעה קו 796 מפסיק לעבוד?
קו 796 מפסיק לפעול ב-21:00 בשבת
מתי מגיע קו 796?
כדי לראות מתי קו זמר←עספיא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זמר←עספיא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
האם קו האוטובוס 796 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 796 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 796 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 796 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 796
קו 796 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל796 (מ ביר אל סיכה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 796 (זמר←עספיא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 796
המחירים של קו 796 (זמר←עספיא) של קווים (Kavim) עשויים להשתנות בהתאם למספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
796 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 796 היא ביר אל סיכה והתחנה האחרונה היא מתנ''ס.
קו 796 (זמר←עספיא) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 796. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 796.
מעקב אחר קו האוטובוס 796 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 796 (זמר←עספיא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 796 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 796 ב-ישראל
796 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 150 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-12/ לוח זמנים
- 535 - האתרוג/הלימון-שוהם<->העצמאות/דיקר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 117 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 241 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 631 - מסוף חריש/איסוף-חריש<->ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה-10/ לוח זמנים
- 324 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 237 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 317 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 93 - יהלום/תרשיש-מודיעין מכבים רעות<->יהודה/ראובן-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים