קו 32
חדרה←בנימינה-גבעת עדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 32 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 32 (חדרה←בנימינה-גבעת עדה) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה/רציפים ומסתיים בהארזים/האורנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 32 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←בנימינה-גבעת עדה (40 תחנות)
ת. מרכזית חדרה/רציפים
הלל יפה/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא וייצמן/ירושלים
צה''ל/האקליפטוס
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צה''ל
צומת חדרה מזרח
צומת גרנות/גן שמואל
צומת אלון
בית אריזה/דרך פיק''א
גבעת נאה
דרך פיק''א/שלומציון המלכה
פיק''א/הבוטנים
דרך פיק''א/יהודה הלוי
בית ספר אלונים/הבנים
יד לבנים/דרך הבנים
דרך הנדיב/דרך הבנים
צומת איטונג
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
צומת עדה
הדקל/הראשונים
הדקל/רחוב חי
מזכירות
אלוני יצחק
חי/הלבונה
רחוב חי/סמטת החבצלת
הרימון/רויטל
הרימון /מעלה הצבר
קיבוץ רגבים
בית העם
גבעת ניל''י
עמיקם ב'
כלנית/רקפת
התאנה/הברושים
הרימון/התאנה
הגפן/הרימון
הארזים/ההדר
הארזים/האורנים
שאלות ותשובות לגבי קו 32
מתי מתחיל לפעול קו 32?
קו 32 מתחיל לפעול ב-11:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 32 מפסיק לעבוד?
קו 32 מפסיק לפעול ב-11:15 בשישי
מתי מגיע קו 32?
כדי לראות מתי קו חדרה←בנימינה-גבעת עדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←בנימינה-גבעת עדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 32 (חדרה←בנימינה-גבעת עדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←בנימינה-גבעת עדה (חדרה←בנימינה-גבעת עדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 32 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 32 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 32 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 32 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 32
קו האוטובוס 32, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 11:15 - 16:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:15 - 16:15 | 300 |
ב׳ | 11:15 - 16:15 | 300 |
ג׳ | 11:15 - 16:15 | 300 |
ד׳ | 11:15 - 16:15 | 300 |
ה׳ | 11:15 - 16:15 | 300 |
ו׳ | 11:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל32 (מ ת. מרכזית חדרה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 32 (חדרה←בנימינה-גבעת עדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 32
תעריף הנסיעה ב32 (חדרה←בנימינה-גבעת עדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
32 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 32 היא ת. מרכזית חדרה/רציפים והתחנה האחרונה היא הארזים/האורנים.
קו 32 (חדרה←בנימינה-גבעת עדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 32. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 32.
מעקב אחר קו האוטובוס 32 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 32 (חדרה←בנימינה-גבעת עדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 32 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 32 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 1 - הדסים-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 631 - קידמה/התמדה-חריש<->ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה-10/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב/ לוח זמנים
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 74 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 580 - מושב מירון-מירון<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 716 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 55 - עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ-רמלה<->בורוכוב/אבן גבירול-רמלה-10/ לוח זמנים