קו 110
ירושלים←מבוא חורון
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 110 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 110 (ירושלים←מבוא חורון) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה תפעולית חניון 4/9 ומסתיים במזכירות.
לוח הזמנים לקו 110 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב13:30. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 110 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מבוא חורון (23 תחנות)
תחנה תפעולית חניון 4/9
הרטום/גולדה מאיר
גולדה/שלמה הלוי
צומת רמות/גולדה
מרכז מסחרי/גולדה
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
שדרות גולדה מאיר/בנימין מינץ
גבעון הישנה/436
צומת גבעת זאב
מחנה עופר/כביש 443
מחלף בית חורון
מחסום מכבים
צומת מכבים רעות
שד. החשמונאים/שומרי החומות
דם המכבים/צאלון
דם המכבים/חיננית
עירייה
שדרות החשמונאים/עמק בית שאן
ת. רכבת מודיעין מרכז
קניון עזריאלי
חשמונאים/431
צומת מבוא חורון
מזכירות
שאלות ותשובות לגבי קו 110
מתי מתחיל לפעול קו 110?
קו 110 מתחיל לפעול ב-13:30 בשישי
באיזו שעה קו 110 מפסיק לעבוד?
קו 110 מפסיק לפעול ב-13:30 בשישי
מתי מגיע קו 110?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מבוא חורון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מבוא חורון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 110 (ירושלים←מבוא חורון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מבוא חורון (ירושלים←מבוא חורון) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 110 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 110 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 110 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 110 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 110
קו 110 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 13:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 13:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל110 (מ תחנה תפעולית חניון 4/9), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 110 (ירושלים←מבוא חורון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 110
תעריף הנסיעה ב110 (ירושלים←מבוא חורון) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
110 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 110 היא תחנה תפעולית חניון 4/9 והתחנה האחרונה היא מזכירות.
קו 110 (ירושלים←מבוא חורון) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 110. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 110.
מעקב אחר קו האוטובוס 110 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 110 (ירושלים←מבוא חורון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 110 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 110 ב-ישראל
110 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 90 - בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->גולדה מאיר/יצחק נבון-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 891 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 247 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 111 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 8 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים