קו 133
ביתר עילית←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 133 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 133 (ביתר עילית←מודיעין עילית) יש 19 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקדושת לוי/שלום רב ומסתיים בשדרות בית שמאי/שדרות בית הלל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 133 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←מודיעין עילית (19 תחנות)
קדושת לוי/שלום רב
מרכז מסחרי כיכר העיר
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
מעזריטש/מהרי''ץ
אדמורי ויז'ניץ/החוזה מלובלין
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
בבא סאלי/ נדבורנא
ריב'ז / נועם אלימלך
רבי עקיבא/אור החיים
דרך האר''י/ כביש 375
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
יהודה הנשיא ה
חפץ חיים/שדי חמד
מסילת יוסף ד
נתיבות המשפט/מעלות שמחה
גרין פארק/הרב מפוניבז
בית הכנסת קרלין
שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל
שאלות ותשובות לגבי קו 133
מתי מתחיל לפעול קו 133?
קו 133 מתחיל לפעול ב-00:00 בחמישי, שישי
באיזו שעה קו 133 מפסיק לעבוד?
קו 133 מפסיק לפעול ב-15:35 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 133?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 133 (ביתר עילית←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←מודיעין עילית (ביתר עילית←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 133 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 133 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 133 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 133 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 133
קו 133 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 21:30 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 15:35 | 50 - 145 |
ב׳ | 21:30 - 23:45 | 45 |
ג׳ | 00:30 - 23:30 | 60 - 165 |
ד׳ | 07:00 - 23:30 | 60 - 105 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 20 - 30 |
ו׳ | 00:00 - 15:35 | 50 |
ש׳ | 21:30 - 23:45 | 45 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל133 (מ קדושת לוי/שלום רב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 133 (ביתר עילית←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 133
תעריף הנסיעה ב133 (ביתר עילית←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
133 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 133 היא קדושת לוי/שלום רב והתחנה האחרונה היא שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל.
קו 133 (ביתר עילית←מודיעין עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 133. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 133.
מעקב אחר קו האוטובוס 133 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 133 (ביתר עילית←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 133 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 133 ב-ישראל
133 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 75 - וייצמן/שידלובסקי-אור עקיבא<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 506 - האלה/האלון-כפר טרומן<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 886 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->חניון שפירים/הורדה-בית דגן-10/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 9א - ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-21/ לוח זמנים
- 297 - ברטעה-בסמ''ה<->טכניון/בנין הספורט-חיפה-10/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 55 - שבזי/סעדיה אבני-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 138 - חוף פולג/רמת פולג-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים