קו 291
ביתר עילית←ירושלים
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 291 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 291 (ביתר עילית←ירושלים) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הרמז/סדיגורא ומסתיים בהרטום/שדרות גולדה מאיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 291 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←ירושלים (27 תחנות)
דרך הרמז/סדיגורא
קנייבסקי/בבא סאלי
בית הכנסת זכור לאברהם/הרב קעניג
הרב קעניג/מעלות רבי הלל
הדף היומי/מעלות טשכנוב
הרבי מלובביץ/הרבי מנדבורנא
אש קודש/הרבי מלובביץ
אש קודש/ריב''ז
זוועהיל א
הרבי מזוועהיל/מעלות גאוני בריסק
ברסלב/אודיטוריום
אריאלי/ריב'ז
חזו''א/אריאלי
חזו'א / חתם סופר
חתם סופר/חזו'א
חתם סופר/ המודעי
רבי אלעזר המודעי/הגר''א
רבי עקיבא/אור החיים
עירייה
מכון לציון ברינה
דרך האר''י/ כביש 375
גשר המיתרים/שד' הרצל
ירמיהו/הצבי
ירמיהו/שמגר
שמגר/אוהל יהושע
שפע חיים/דורש טוב
הרטום/שדרות גולדה מאיר
שאלות ותשובות לגבי קו 291
מתי מתחיל לפעול קו 291?
קו 291 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 291 מפסיק לעבוד?
קו 291 מפסיק לפעול ב-16:25 בשישי
מתי מגיע קו 291?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 291 (ביתר עילית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←ירושלים (ביתר עילית←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 291 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 291 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 291 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 291 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 291
קו 291 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:10 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ג׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ד׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:10 - 16:25 | 10 - 30 |
ש׳ | 21:30 - 23:45 | 20 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל291 (מ דרך הרמז/סדיגורא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 291 (ביתר עילית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 291
תעריף הנסיעה ב291 (ביתר עילית←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
291 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 291 היא דרך הרמז/סדיגורא והתחנה האחרונה היא הרטום/שדרות גולדה מאיר.
קו 291 (ביתר עילית←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 291. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 291.
מעקב אחר קו האוטובוס 291 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 291 (ביתר עילית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 291 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 291 ב-ישראל
291 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 4 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->החלוצים/הפרדסים-צור משה-20/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 240 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 90 - חזון אי''ש/הדס-זכרון יעקב<->הכובשים/החיטה-זכרון יעקב-21/ לוח זמנים
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 582 - הרקפות/חצב סובה-רכסים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 162 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 116 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 56 - מרומי שדה/נתיבות המשפט-מודיעין עילית<->מסילת יוסף/מרומי שדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - אליהו/הדר-באר יעקב<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים