קו 140
כפר יונה←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 140 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 140 (כפר יונה←נתניה) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחטיבת ביניים עתיד ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 140 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר יונה←נתניה (35 תחנות)
חטיבת ביניים עתיד
דן/נחל פולג
הירקון/יהודה הלוי
הירקון/העלייה
הברוש/הירקון
בית ספר איש שלום/הברוש
הברוש/השרון
בי''ס הדר
שדרות בגין/הדרים
הדרים/שדרות בגין
בית ספר בר אילן
הל''ה/הדרים
אלפסי/הל''ה
אלפסי/עולי הגרדום
עולי הגרדום/רמב''ם
עולי הגרדום/איריס
עולי הגרדום/שדרות בגין
שדרות בן גוריון/כביש 57
קניון כפר יונה/שדרות בן גוריון
שד. בגין/עולי הגרדום
שרת/אשוח
שרת/רימון
וייצמן/סוקולוב
וייצמן/אשל
שד. רבין/צלף
צומת מחנה21
צומת השרון למערב
צומת גנות הדר
צומת שער חפר
כביש 57/דרך דגניה
צומת נווה איתמר
ת. רכבת נתניה
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 140
מתי מתחיל לפעול קו 140?
קו 140 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 140 מפסיק לעבוד?
קו 140 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 140?
כדי לראות מתי קו כפר יונה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר יונה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 140 (כפר יונה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר יונה←נתניה (כפר יונה←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 140 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 140 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 140 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 140 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 140
קו האוטובוס 140, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 60 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 60 |
ג׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 60 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 60 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 60 |
ו׳ | 05:00 - 16:05 | 20 - 80 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל140 (מ חטיבת ביניים עתיד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 140 (כפר יונה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 140
תעריף הנסיעה ב140 (כפר יונה←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
140 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 140 היא חטיבת ביניים עתיד והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 140 (כפר יונה←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 140. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 140.
מעקב אחר קו האוטובוס 140 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 140 (כפר יונה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 140 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 140 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 150 - דוד המלך/שלמה המלך-לוד<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-21/ לוח זמנים
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 640 - מכללת הרמלין/המחקר-נתניה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-22/ לוח זמנים
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 175 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->מתנ''ס-עספיא-11/ לוח זמנים
- 451 - המצביאים/חטיבת הראל-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 200 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 15 - קניון צ. רמלה לוד/דוכיפת-רמלה<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 693 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 33 - מסוף קסטינה-מלאכי לצפון-באר טוביה<->נחם א-נחם-20/ לוח זמנים
- 155 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#