קו 4
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
קו האוטובוס 4 (תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי) הוא קו מעגלי בעל 47 תחנות, שיוצא מ תיכון הדרים/ז'בוטינסקי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי (47 תחנות)
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי
קניון עזריאלי הוד השרון/ז'בוטינסקי
צומת ירקונה
צומת גני עם
הוד השרון מרכז/דרך רמתיים
דרך מגדיאל/הפרסה
מסעף בית חולים שלוותה
דרך מגדיאל/אשכול
דרך מגדיאל/זקיף
סוקולוב/הידידות
סוקולוב/אנצילביץ'
סוקולוב/שמיר
ת. רכבת סוקולוב
כיכר המושבה/סוקולוב
סוקולוב/אפרים קציר
פארק עתידים/החומש
חנקין /החומש
חנקין/נצח ישראל
ששת הימים/גולומב
ששת הימים/קיבוץ גלויות
ששת הימים/מבצע משה
החרמון/המעגל
הגולן/החרמון
החרמון/המעגל
הנרקיס/הורדים
הרקפת/צרכנייה
הכלנית/הרקפת
הכלנית/מזכירות
ששת הימים/קיבוץ גלויות
ששת הימים/גולומב
חנקין/ששת הימים
חנקין/נצח ישראל
החומש/חנקין
סוקולוב/אנצילביץ'
ת. רכבת סוקולוב
כיכר המושבה/סוקולוב
סוקולוב/אפרים קציר
סוקולוב/אביב
סוקולוב/דרך מגדיאל
מגדיאל/פדויים
מסעף בית חולים שלוותה
דרך מגדיאל/הפרסה
כיכר הנשיא/דרך רמתיים
דרך רמתיים/העמק
צומת ירקונה/דרך רמתיים
תיכון הדרים/ז'בוטינסקי
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי (תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 4 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 4 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 4 של מטרופולין (Metropoline) - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי
לוח זמנים של קו 4
קו האוטובוס 4, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:05 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 20:15 | 90 - 165 |
ב׳ | 07:05 - 20:15 | 90 - 165 |
ג׳ | 07:05 - 20:15 | 90 - 165 |
ד׳ | 07:05 - 20:15 | 90 - 165 |
ה׳ | 07:05 - 20:15 | 90 - 165 |
ו׳ | 07:30 - 15:15 | 90 - 165 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ תיכון הדרים/ז'בוטינסקי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
4 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 4 היא תיכון הדרים/ז'בוטינסקי והתחנה האחרונה היא תיכון הדרים/ז'בוטינסקי.
קו 4 (תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (תיכון הדרים/ז'בוטינסקי←תיכון הדרים/ז'בוטינסקי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 69 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 64 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 84 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רופין/הגבורות-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 15 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->דרך רפאל איתן/הדובדבן-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 230 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 6 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->אבטליון/הריטב''א-אלעד-10/ לוח זמנים
- 251 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 532 - מחנה גלילות/איסוף-חוף השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 76 - תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון<->שלומציון/שמעון הצדיק-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 469 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 446 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 86 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 42 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->בית רבקה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 347 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 7 - רכבת רעננה דרום/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-1#
- 359 - ההגנה/הפלמ''ח-ירוחם<->דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות-21
- 205 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 575 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים