קו 4
דפנה/התדהר←דפנה/התדהר
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
קו האוטובוס 4 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) הוא קו מעגלי בעל 31 תחנות, שיוצא מ דפנה/התדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דפנה/התדהר←דפנה/התדהר (31 תחנות)
דפנה/התדהר
דפנה/דולב
קניון רננים/התעשייה
הסדנא/התעשייה
קאנטרי/הסדנא
החרושת/המסגר
החרושת/ויצמן
שדרות וייצמן/החרושת
עקיבא/הירדן
עקיבא/אח''י דקר
בית ספר דקל/שברץ
שברץ/ששת הימים
מרכז אליאב/שברץ
עיריית רעננה/אחוזה
אחוזה/ז'בוטינסקי
אחוזה/בן גוריון
קרן היסוד/גולומב
ההסתדרות/קרן היסוד
ההסתדרות/בורוכוב
בורוכוב/ההגנה
תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב
בורוכוב/ברל כצנלסון
בורוכוב/וייצמן
החרושת/ויצמן
החרושת/המסגר
קניון רננים
קאנטרי/הסדנא
הסדנא/התעשייה
התעשייה/רננים
דפנה/דולב
דפנה/התדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו דפנה/התדהר←דפנה/התדהר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דפנה/התדהר←דפנה/התדהר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דפנה/התדהר←דפנה/התדהר (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 4 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 4 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 4
קו 4 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:00 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 17:40 | 15 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 22:00 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 22:00 | 15 - 30 |
ו׳ | 07:00 - 15:15 | 15 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ דפנה/התדהר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
4 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 4 היא דפנה/התדהר והתחנה האחרונה היא דפנה/התדהר.
קו 4 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (דפנה/התדהר←דפנה/התדהר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 94 - מורדי הגטאות/אף על פי כן-הרצליה<->יהודה הנשיא/כלנית-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 13 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים
- 603 - שמחה ארליך/שדרות בן גוריון-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 17 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#
- 1 - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 28א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->תיכון מיתרים-מיתר-1#/ לוח זמנים
- 553 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 369 - מלכי ישראל/דרך הדרום-קרית גת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-23/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 77 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 570 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הגולן/החרמון-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 551 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-21/ לוח זמנים
- 27 - מסוף קדמה-רמת השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 12 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->מסוף רעננה/נתיב האבות-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 77 - המרכבה/הבנאי-חולון<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 113 - מרכז תרבות אלקאסמי-באקה אל ע'רביה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 613 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 501 - כנפי נשרים/מגן דוד-הרצליה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 251 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 176 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים