קו 4
יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביוסי בנאי/יונה וולך ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה (29 תחנות)
יוסי בנאי/יונה וולך
שושנה דמארי/אהוד מנור
אהוד מנור/חיטמן
עוזי חיטמן/חנוך לוין
עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ
עוזי חיטמן/שושנה דמארי
קופת חולים כללית/ביאליק
ביאליק/חניתה
שמשון הגיבור/המסגד
קניון עזריאלי רמלה/דוד רזיאל
רזיאל/זכריה
א.ס לוי/סעדיה מרדכי
בי''ס הראל/בן גוריון
מרכז מסחרי/בן גוריון
בן גוריון/שטיין
בן צבי/מבצע משה
בן צבי/שבזי
בן צבי/צה''ל
צה''ל/בן צבי
יוספטל/צה''ל
מרכז מסחרי/יוספטל
בר אילן/שבזי
בר אילן/אברהם הילל
ויצמן/בר אילן
עירייה/ויצמן
שדרות הרצל/דני מס
שדרות הרצל/שפירא
שוק עירוני/שדרות הרצל
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-13:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-13:10 בשישי
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 4 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 4 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 4
קו האוטובוס 4, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:10 - 15:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ב׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ג׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ד׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ה׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ו׳ | 13:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ יוסי בנאי/יונה וולך), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
4 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 4 היא יוסי בנאי/יונה וולך והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 150 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-12/ לוח זמנים
- 327 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 245 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 11 - הרמב''ם/התבור-מודיעין עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 640 - מכללת הרמלין/המחקר-נתניה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-22/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 317 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 55 - עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ-רמלה<->בורוכוב/אבן גבירול-רמלה-10/ לוח זמנים
- 39 - מועויאה/מרכז-בסמ''ה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים