קו 422
בני ברק←ירושלים
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 422 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 422 (בני ברק←ירושלים) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור התעשייה ומסתיים בגבעת התחמושת/שרגאי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 422 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←ירושלים (33 תחנות)
אזור התעשייה
קניון איילון/דרך אבא הלל
מגדל קונקורד/דרך בן גוריון
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
דרך ז'בוטינסקי/סוקולוב
דרך ז'בוטינסקי/הרב ש''ך
קניון בני ברק/אהרונוביץ
אהרונוביץ/נפחא
אהרונוביץ'/הרב ריינס
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/עזרא
הרב כהנמן/הרב זוננפלד
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
מחלף בית חורון
אגן האיילות
מחנה עופר
צומת גבעת זאב
גבעת זאב
צומת הר שמואל
שדרות גולדה מאיר/המשורר אצ''ג
שדרות גולדה מאיר/אברהם רקנאטי
קניון רמות/גולדה מאיר
צומת רמות/גולדה
קרית מדע/גולדה מאיר
האדמורים ליינער
ים סוף/מעגלי הרי''ם לוין
ים סוף/שאול המלך
ים סוף/צלמונה
מעבר המיתלה/פארן
רנה קאסן/שרגאי
גבעת התחמושת/שרגאי
שאלות ותשובות לגבי קו 422
מתי מתחיל לפעול קו 422?
קו 422 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 422 מפסיק לעבוד?
קו 422 מפסיק לפעול ב-16:20 בשישי
מתי מגיע קו 422?
כדי לראות מתי קו בני ברק←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 422 (בני ברק←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←ירושלים (בני ברק←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 422 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 422 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 422 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 422 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 422
קו 422 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:05 - 23:45 | 10 - 30 |
ב׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 30 |
ג׳ | 06:30 - 23:40 | 20 - 30 |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 30 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 30 |
ו׳ | 00:00 - 16:20 | 10 - 30 |
ש׳ | 21:20 - 23:55 | 10 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל422 (מ אזור התעשייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 422 (בני ברק←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 422
תעריף הנסיעה ב422 (בני ברק←ירושלים) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
422 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 422 היא אזור התעשייה והתחנה האחרונה היא גבעת התחמושת/שרגאי.
קו 422 (בני ברק←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 422. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 422.
מעקב אחר קו האוטובוס 422 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 422 (בני ברק←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 422 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 422 ב-ישראל
422 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 364 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 78 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שד.הרצל/בן עמי-אשדוד-2#
- 2א - מסוף הריביירה-אשדוד<->נמל הדרום-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 27 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בית העלמין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 87א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-11/ לוח זמנים
- 91א - דרך אפק/הבנים-כפר סירקין<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 44 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 326 - אלטלנה/מנחם בגין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 151 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 25 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 77 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שדרות ירושלים/שדרות משה דיין-אשדוד-2#
- 49א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מכללת לוינסקי/דרך נמיר-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 350 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 356 - יסודות/מזכירות-יסודות<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 2א - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-12/ לוח זמנים
- 89 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-10/ לוח זמנים
- 255 - בית עלמין-ראש העין<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#/ לוח זמנים
- 256 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים