קו 469
באר שבע←תל אביב-יפו
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 469 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 469 (באר שבע←תל אביב-יפו) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 469 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←תל אביב-יפו (29 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
העצמאות/שלושת בני עין חרוד
החלוץ/גרשון דובנבוים
בית רסקו/יצחק רגר
יצחק רגר/שדרות שז''ר
סורוקה מיון/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
אוניברסיטת בן גוריון/יצחק רגר
מרכז אורן/יצחק רגר
מחלף עידן הנגב לצפון
צומת דבירה
מחלף קמה לצפון
צומת אחוזם
צומת אבן שמואל
צומת עוזה
מלכי ישראל/דרך הדרום
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
תחנה מרכזית/שדרות העצמאות
שדרות לכיש/שדרות גת
מלכי ישראל/יציאה צפונית
צומת שדה משה
צומת אל על
שדה תעופה בן גוריון/טרמינל 1
נתב''ג טרמינל 3/קומה 2
מחלף לה גווארדייה
הרכבת/סלומון
המסגר/בן אביגדור
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 469
מתי מתחיל לפעול קו 469?
קו 469 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 469 מפסיק לעבוד?
קו 469 מפסיק לפעול ב-04:15 בשישי
מתי מגיע קו 469?
כדי לראות מתי קו באר שבע←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 469 (באר שבע←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←תל אביב-יפו (באר שבע←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 469 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 469 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 469 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 469 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 469
קו האוטובוס 469, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:15 - 05:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 05:15 | 60 |
ב׳ | 00:15 - 05:15 | 60 |
ג׳ | 04:15 - 05:15 | 60 |
ד׳ | 00:15 - 05:15 | - |
ה׳ | 00:15 - 05:15 | 60 |
ו׳ | 00:15 - 04:15 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל469 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 469 (באר שבע←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 469
תעריף הנסיעה ב469 (באר שבע←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
469 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 469 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 469 (באר שבע←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 469. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 469.
מעקב אחר קו האוטובוס 469 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 469 (באר שבע←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 469 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 469 ב-ישראל
469 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 6 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 22 - המרכבה/הבנאי-חולון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 82 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 375 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מלכי ישראל/אדוריים-קרית גת-1#
- 617 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת. רכבת הרצליה-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 613 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי-טירה<->המוביל/טארק עבד אל חי-טירה-1#/ לוח זמנים
- 61 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->קניון ג'י/וייצמן-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 370 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 97 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->רבוצקי/דוד אלעזר-רעננה-21/ לוח זמנים
- 74 - שד. אתרי המקרא/ציקלג-קרית גת<->סירני/ההגנה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 27 - מסוף קדמה-רמת השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 15 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->דרך רפאל איתן/הדובדבן-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 13 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים
- 174 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->אבא הלל סילבר/פסח לב-לוד-10/ לוח זמנים
- 621 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 145 - מכללת בית ברל-בית ברל<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 4 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 358 - קניון איילון-בני ברק<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים