קו 54
אליכין←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 54 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 54 (אליכין←חדרה) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהתאנה/התמר ומסתיים בת. רכבת חדרה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 54 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אליכין←חדרה (26 תחנות)
התאנה/התמר
החוחית/הפשוש
השלדג/הזמיר
הסנונית/הדרור
הגפן/התמר
הגפן/הרש''ש
הרש''ש/כנפי הנשרים
הרש''ש/מרבד הקסמים
הרש''ש/הסביון
חבצלת השרון/שקד
חבצלת השרון/כנפי הנשרים
חבצלת השרון/היסמין
הגפן/היסמין
הגפן/חבצלת השרון
ת. מרכזית חדרה
אחד העם/שד. רוטשילד
הגיבורים/העלייה הראשונה
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
הרב עובדיה יוסף/יצחק כושי עפגין
מרכז רפואי דגני/הרב עובדיה יוסף
כביש 4/שדרות החרות
דוד שמעוני/קלז
דוד שמעוני/גשר אריאל שרון
ת. רכבת חדרה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 54
מתי מתחיל לפעול קו 54?
קו 54 מתחיל לפעול ב-06:20 בשישי
באיזו שעה קו 54 מפסיק לעבוד?
קו 54 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 54?
כדי לראות מתי קו אליכין←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אליכין←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 54 (אליכין←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אליכין←חדרה (אליכין←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 54 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 54 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 54 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 54 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 54
קו 54 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:15 - 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:15 - 22:15 | 35 - 70 |
ב׳ | 07:15 - 22:15 | 35 - 70 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:15 - 22:15 | 35 - 70 |
ה׳ | 07:15 - 22:15 | 35 - 70 |
ו׳ | 06:20 - 15:30 | 70 - 135 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל54 (מ התאנה/התמר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 54 (אליכין←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 54
תעריף הנסיעה ב54 (אליכין←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
54 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 54 היא התאנה/התמר והתחנה האחרונה היא ת. רכבת חדרה/רציפים.
קו 54 (אליכין←חדרה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 54. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 54.
מעקב אחר קו האוטובוס 54 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 54 (אליכין←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 54 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 54 ב-ישראל
54 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 237 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 117 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 54א - התאנה/התמר-אליכין<->ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה-21/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 175 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 462 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 13 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->אהוד מנור/חיטמן-רמלה-11/ לוח זמנים