קו 620
ג'ת←פתח תקווה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 620 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 620 (ג'ת←פתח תקווה) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף ג'ת ומסתיים במסוף חרש.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 620 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ג'ת←פתח תקווה (26 תחנות)
מסוף ג'ת
צומת ג'ת
בריכת שחייה/אלקודס
באקה/כניסה דרומית
צומת הדואר
אלקודס/קופת חולים
מסגד אבו בכר/אלקודס
מגן דוד אדום/ביר בורין
ביר בורין/אלקאסמי
אלקאסמי/אלראשדון
בית ספר תיכון אלקאסמי
בי''ס יסודות וחט''ב/ביר באקה
ביר באקה/כביש 61
מחלף קסם
מחלף ירקון
מרכז מסחרי ירקונים/כביש 40
ת.רכבת סגולה/כביש 40
צומת סגולה/הירקונים
יוסף ספיר/הירקונים
ת. מרכזית פ''ת
ת.רק''ל קרול/אורלוב
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
ת.רק''ל שחם/משה דיין
אבשלום גיסין / משה דיין
מסוף חרש
שאלות ותשובות לגבי קו 620
מתי מתחיל לפעול קו 620?
קו 620 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 620 מפסיק לעבוד?
קו 620 מפסיק לפעול ב-10:30 בשישי
מתי מגיע קו 620?
כדי לראות מתי קו ג'ת←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ג'ת←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 620 (ג'ת←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ג'ת←פתח תקווה (ג'ת←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 620 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 620 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 620 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 620 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 620
קו 620 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:00 - 16:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 16:40 | 45 - 110 |
ב׳ | 05:00 - 16:40 | 45 - 110 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 16:40 | 45 - 110 |
ה׳ | 05:00 - 16:40 | 45 - 110 |
ו׳ | 05:00 - 10:30 | 60 - 90 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל620 (מ מסוף ג'ת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 620 (ג'ת←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 620
תעריף הנסיעה ב620 (ג'ת←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
620 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 620 היא מסוף ג'ת והתחנה האחרונה היא מסוף חרש.
קו 620 (ג'ת←פתח תקווה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 620. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 620.
מעקב אחר קו האוטובוס 620 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 620 (ג'ת←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 620 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 620 ב-ישראל
620 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 582 - הרקפות/חצב סובה-רכסים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 768 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 56 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 357 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים