קו 806
מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 806 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 806 (מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל במנחת יצחק/בית יעקב ומסתיים במינץ/מירסקי.
לוח הזמנים לקו 806 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב15:00. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 806 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי (18 תחנות)
מנחת יצחק/בית יעקב
צומת רמות/גולדה
יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר
יגאל אלון/דרך החורש
יגאל אלון/ש''י
צונדק/עליית הנוער
צונדק/ראובן מס
צונדק/אשכולי
צונדק/אסירי ציון
צונדק/נלסון גליק
רקאנטי/זרחי
רקאנטי/בן זאב
רקאנטי/אידלזון
רקאנטי/המשורר אצ''ג
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
מינץ/רובין
מינץ/שיף מזרח
מינץ/מירסקי
שאלות ותשובות לגבי קו 806
מתי מתחיל לפעול קו 806?
קו 806 מתחיל לפעול ב-11:35 בשישי
באיזו שעה קו 806 מפסיק לעבוד?
קו 806 מפסיק לפעול ב-11:35 בשישי
מתי מגיע קו 806?
כדי לראות מתי קו מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 806 (מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי (מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 806 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 806 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 806 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 806 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 806
קו 806 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 15:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 15:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 15:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 15:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 11:35 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל806 (מ מנחת יצחק/בית יעקב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 806 (מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 806
תעריף הנסיעה ב806 (מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
806 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 806 היא מנחת יצחק/בית יעקב והתחנה האחרונה היא מינץ/מירסקי.
קו 806 (מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 806. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 806.
מעקב אחר קו האוטובוס 806 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 806 (מנחת יצחק/בית יעקב←מינץ/מירסקי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 806 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 806 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 5 - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1ב/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->משטרה/שמואל מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 30א - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח/ לוח זמנים
- 88 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרצל/הגליל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 52 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-2#
- 437 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 217 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 39א - דניה/אבא חושי-חיפה<->בית בירם/אבא חושי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 276 - המלך חסן השני/כביש 40-קרית עקרון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 405 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים