לוח זמנים - קו 834 צומת אשדות יעקב אחוד←ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
לוח זמנים ראשון ו- שלישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
צומת אשדות יעקב אחוד | 06:15 |
מסעף אשדות יעקב מאוחד | 06:15 |
צומת אפיקים | 06:16 |
מסעף שער הגולן | 06:17 |
מסעף בית זרע | 06:17 |
מפעלים אזוריים צמח | 06:19 |
חוף צמח | 06:19 |
מועצה אזורית עמק הירדן | 06:19 |
צומת דגניה ב | 06:20 |
דגניה א/מוזיאון בית גורדון | 06:20 |
בית ספר אזורי בית ירח | 06:20 |
מסעף אוהלו | 06:21 |
מוזיאון | 06:21 |
מסעף מושבת כנרת | 06:22 |
מסעף אלומות | 06:24 |
פארק גורן | 06:27 |
בית הראשונים | 06:27 |
מועצה | 06:28 |
מגרש ספורט | 06:28 |
בית העם | 06:29 |
אולם ספורט | 06:29 |
מסעף סמדר | 06:29 |
מסעף שרונה | 06:32 |
מסעף כפר כמא מערב | 06:34 |
מסעף שדמות דבורה | 06:35 |
צומת כפר תבור | 06:37 |
כפר תבור מרכז | 06:37 |
צומת גזית | 06:38 |
צומת אום אל גאנם | 06:40 |
צומת תבור | 06:40 |
צומת נעורה | 06:42 |
מסעף דברת | 06:45 |
א. תעשיה עפולה עלית/כביש 65 למערב | 06:46 |
דרך גולני/קפלן | 06:48 |
יצחק רבין/דוד אלעזר | 06:49 |
בית חולים העמק | 06:50 |
מול פארק העמק/שדרות יצחק רבין | 06:51 |
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין | 06:53 |
ת.מרכזית עפולה/הורדה | 06:59 |
ת.מרכזית עפולה/רציפים | 06:59 |
קהילת ציון/שפרינצק | 07:01 |
עיריית עפולה/הבנים | 07:02 |
הבנים/הקונגרס הציוני | 07:03 |
צומת מגידו | 07:14 |
כביש 65/צומת אום אל פחם | 07:20 |
צומת כרכור | 07:36 |
מחלף חנה/מחנה 80 | 07:37 |
צומת גרנות/גן שמואל | 07:40 |
צומת אולגה | 07:53 |
מחלף נתניה | 08:06 |
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום | 08:12 |
מכון וינגייט | 08:13 |
צומת הרצליה | 08:20 |
מחלף הסירה | 08:21 |
סינמה סיטי/כביש 2 | 08:24 |
דרך נמיר/אינשטיין | 08:30 |
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר | 08:31 |
דרך נמיר/יהודה המכבי | 08:33 |
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר | 08:36 |
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין | 08:38 |
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה | 08:43 |
לוח זמנים שני, רביעי ו- שבת
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
צומת אשדות יעקב אחוד | 17:10 |
מסעף אשדות יעקב מאוחד | 17:10 |
צומת אפיקים | 17:11 |
מסעף שער הגולן | 17:12 |
מסעף בית זרע | 17:12 |
מפעלים אזוריים צמח | 17:14 |
חוף צמח | 17:14 |
מועצה אזורית עמק הירדן | 17:14 |
צומת דגניה ב | 17:15 |
דגניה א/מוזיאון בית גורדון | 17:15 |
בית ספר אזורי בית ירח | 17:15 |
מסעף אוהלו | 17:16 |
מוזיאון | 17:16 |
מסעף מושבת כנרת | 17:17 |
מסעף אלומות | 17:19 |
פארק גורן | 17:22 |
בית הראשונים | 17:22 |
מועצה | 17:23 |
מגרש ספורט | 17:23 |
בית העם | 17:24 |
אולם ספורט | 17:24 |
מסעף סמדר | 17:24 |
מסעף שרונה | 17:27 |
מסעף כפר כמא מערב | 17:29 |
מסעף שדמות דבורה | 17:30 |
צומת כפר תבור | 17:32 |
כפר תבור מרכז | 17:32 |
צומת גזית | 17:33 |
צומת אום אל גאנם | 17:35 |
צומת תבור | 17:35 |
צומת נעורה | 17:37 |
מסעף דברת | 17:40 |
א. תעשיה עפולה עלית/כביש 65 למערב | 17:41 |
דרך גולני/קפלן | 17:43 |
יצחק רבין/דוד אלעזר | 17:44 |
בית חולים העמק | 17:45 |
מול פארק העמק/שדרות יצחק רבין | 17:46 |
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין | 17:48 |
ת.מרכזית עפולה/הורדה | 17:54 |
ת.מרכזית עפולה/רציפים | 17:54 |
קהילת ציון/שפרינצק | 17:56 |
עיריית עפולה/הבנים | 17:57 |
הבנים/הקונגרס הציוני | 17:58 |
צומת מגידו | 18:09 |
כביש 65/צומת אום אל פחם | 18:15 |
צומת כרכור | 18:31 |
מחלף חנה/מחנה 80 | 18:32 |
צומת גרנות/גן שמואל | 18:35 |
צומת אולגה | 18:48 |
מחלף נתניה | 19:00 |
מכון וינגייט | 19:07 |
צומת הרצליה | 19:14 |
מחלף הסירה | 19:16 |
סינמה סיטי/כביש 2 | 19:18 |
דרך נמיר/אינשטיין | 19:24 |
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר | 19:26 |
דרך נמיר/יהודה המכבי | 19:28 |
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר | 19:31 |
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין | 19:33 |
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה | 19:38 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 834 (צומת אשדות יעקב אחוד←ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 834 לכיוון צומת אשדות יעקב אחוד←ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת צומת אשדות יעקב אחוד לתחנת ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.