10 línia
Vistahermosa - Los Toreses
Grupo Ruíz
Grupo Ruíz 10 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 10 bus (Vistahermosa - Los Toreses) té 21 parades, surt de C/ La Beira, 2 i acaba a Los Toreses, 17.
Tria qualsevol entre les 10 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Vistahermosa - Los Toreses (21 parades)
C/ La Beira, 2
C/ La Beira, 50
C/ Ramón Mesonero Romanos, S/N
C/ Emilio Salcedo, 3
C/ Almeida, Frente 15
C/ Guarda, 42
Avda. Puente Sánchez Fabres, S/N
Pº Desengaño, S/N
Pº San Vicente, 101
Pº Carmelitas, 85
Av. Mirat (Fr Gabriel Y Galán)
Av. Mirat, 15
Pza. España, S/N (Parque Alamedilla)
Avda. Comuneros, Fr. 35 (Consultorio)
Avda. Comuneros, 20-26
Avda. Comuneros, 68
C/ Colombia, 26
C/ Colombia, 46 (Instituto)
Santiago Madrigal, S/N (Fr. Aescon)
Santiago Madrigal, S/N (C. Comercial)
Los Toreses, 17
Preguntes i respostes freqüents de 10
A quina hora comença a funcionar 10 bus?
10 bus comença a funcionar a les 07:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 10 bus?
10 bus deixa d'operar a les 22:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 10 bus?
Quan arriba la Vistahermosa - Los Toreses bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Vistahermosa - Los Toreses bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 10 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 10 bus parada més propera.
10 bus horari
10 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:10 - 22:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:10 - 22:30 | 20 |
dt. | 07:10 - 22:30 | 20 |
dc. | 07:10 - 22:30 | 20 |
dj. | 07:10 - 22:30 | 20 |
dv. | 07:10 - 22:30 | 20 |
ds. | 08:10 - 22:30 | 20 |
dg. | 09:45 - 22:45 | 30 |
Grupo Ruíz bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 10 (des de C/ La Beira, 2), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 10 (Vistahermosa - Los Toreses) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Grupo Ruíz.
10 línia bus tarifa
Grupo Ruíz 10 (Vistahermosa - Los Toreses) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Grupo Ruíz, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Grupo Ruíz.
10 (Grupo Ruíz)
La primera parada de la ruta 10 bus és C/ La Beira, 2 i la darrera parada és Los Toreses, 17. 10 (Vistahermosa - Los Toreses) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 10 té 21 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 19 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Grupo Ruíz rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Salamanca i t'ajuda a trobar el 10 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 10 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 10 en temps real bus
Monitora la línia 10 (Vistahermosa - Los Toreses) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 10 bus o una aplicació de seguiment Grupo Ruíz bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Grupo Ruíz o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Salamanca. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Grupo Ruíz i qualsevol bus, inclosa la línia 10, a Salamanca
10 - Indicacions alternatives
Línies de Grupo Ruíz a Salamanca
- 03 - Línea 3: Garrido - San José (Por centro)/ Horaris
- 06 - Línea 6: Garrido - San José (por Hospitales)/ Horaris
- 08 - Línea 8: Prosperidad - Chamberí/ Horaris
- 91 - Servicio Nocturno (ruta Norte)/ Horaris
- 05 - Línea 5: Ciudad Jardín - Los Alcaldes/ Horaris
- 11 - Línea 11: Los Cipreses - Buenos Aires (por Hospitales)/ Horaris
- 04 - Línea 4: Cementerio - Los Toreses/ Horaris
- 92 - Servicio Nocturno (ruta Sur)/ Horaris
- 09 - Línea 9: Capuchinos - Zurguén/ Horaris
- 07 - Línea 7: Campus Unamuno - Prosperidad/ Horaris
- 12 - Línea 12: Barrio Blanco - Montalvo II (Por Hospitales)/ Horaris
- 13 - Línea 13: Huerta Otea - San José/ Horaris
- 02 - Línea 2: Pizarrales - San Julián/ Horaris
- 01 - Línea 1: Los Cipreses-Buenos Aires (Por Centro)/ Horaris