11 línia
Marques de Viana - Barrio Blanco
EMT
EMT 11 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 11 bus (Barrio Blanco) té 23 parades, surt de Marqués De Viana i acaba a Barrio Blanco.
Tria qualsevol entre les 11 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Barrio Blanco (23 parades)
Marqués De Viana
Marqués De Viana - Genciana
Marqués De Viana - Gladiolo
Metro Tetuán
Sor Ángela De La Cruz - Infanta Mercedes
Sor Ángela De La Cruz - Orense
Sor Ángela De La Cruz - Cuzco
Cuzco
Alberto Alcocer - Padre Damián
Alberto Alcocer - Paseo De La Habana
República Dominicana
Chile
Costa Rica
José María Soler
Arturo Soria - López De Hoyos
Metro Arturo Soria
Jefatura Provincial Tráfico
Arturo Soria - Conservatorio
Hospital Universitario Vithas
Arturo Soria - Condesa De Venadito
Condesa De Venadito
Madre Antonia París
Barrio Blanco
Preguntes i respostes freqüents de 11
A quina hora comença a funcionar 11 bus?
11 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 11 bus?
11 bus deixa d'operar a les 23:45 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 11 bus?
Quan arriba la Marques de Viana - Barrio Blanco Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Marques de Viana - Barrio Blanco Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 11 (Barrio Blanco) bus?
La tarifa de Marques de Viana - Barrio Blanco (Barrio Blanco) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 11 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 11 bus parada més propera.
11 bus horari
11 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 23:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 23:45 | 10 - 14 |
dt. | 06:30 - 23:45 | 10 - 14 |
dc. | 06:30 - 23:45 | 10 - 14 |
dj. | 06:30 - 23:45 | 10 - 14 |
dv. | 06:30 - 23:45 | 10 - 14 |
ds. | 06:30 - 23:45 | 18 - 24 |
dg. | 07:00 - 23:45 | 21 - 30 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 11 (des de Marqués De Viana), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 11 (Barrio Blanco) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
11 línia bus tarifa
EMT 11 (Barrio Blanco) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
11 (EMT)
La primera parada de la ruta 11 bus és Marqués De Viana i la darrera parada és Barrio Blanco. 11 (Barrio Blanco) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 11 té 23 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 34 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 11 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 11 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 11 en temps real Bus
Monitora la línia 11 (Barrio Blanco) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 11 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Tren o Bus per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 11, a Madrid
11 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 24 - Estacion de Atocha - Pozo del Tio Raimundo/ Horaris
- N10 - Plaza de Cibeles - Palomeras/ Horaris
- N20 - Plaza de Cibeles - Pitis/ Horaris
- SE702 - Plaza Eliptica - Cementerio Sur
- N14 - Plaza de Cibeles - Villaverde Alto/ Horaris
- 9 - Puerta del Sol/sevilla - Hortaleza/ Horaris
- BR1 - Valdebebas - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- 134 - Plaza de Castilla|vaguada - Montecarmelo/ Horaris
- 66 - Glorieta de Cuatro Caminos - Fuencarral/ Horaris
- 59 - Estacion de Atocha - Colonia San Cristobal de los Angeles/ Horaris
- 88 - Canillejas - Rejas/ Horaris
- 215 - Avenida de Felipe II - Parque de Roma/ Horaris
- 166 - Barajas - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- 133 - Plaza del Callao - Mirasierra/ Horaris
- 67 - Plaza de Castilla - Barrio de Peñagrande/ Horaris
- N6 - Plaza de Cibeles - el Cañaveral/ Horaris
- 40 - Tribunal - Alfonso XIII/ Horaris
- 23 - Plaza Mayor - Villaverde Cruce/ Horaris
- 163 - Estacion de Aravaca - el Plantio/ Horaris
- 129 - Plaza de Castilla - Manoteras/ Horaris