12B línia
Hospital Alvaro Cunqueiro
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo 12B bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 12B bus (Hospital Alvaro Cunqueiro) té 62 parades, surt de Hospital do Meixoeiro i acaba a H. A. Cunqueiro (Porta Principal).
Tria qualsevol entre les 12B bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Hospital Alvaro Cunqueiro (62 parades)
Hospital do Meixoeiro
Baixada do Castelo
Estrada Vella de Madrid 190
Estrada de Madrid 210
Avda. da Ponte (Vigo Memorial)
Avda. da Ponte (Fronte Vigo Memorial)
Avda. da Ponte (Grupo S. Gorxal)
Estrada de Madrid 217
Estrada de Madrid (Campo de Fútbol)
Estrada Vella de Madrid 177
Estrada Vella de Madrid 145
Estrada Vella de Madrid 123
Estrada Vella de Madrid 107a
Estrada Vella de Madrid 81
Estrada Vella de Madrid 31
Estrada Vella de Madrid 7
Estrada de Madrid (Fronte Seminario)
Avda. de Madrid 195
Avda. de Madrid 133
Avda. de Madrid 57
Avda. de Madrid (Trasera Colexio Hogar)
Praza de España (Cruce Rúa de Pizarro)
Avda. da Gran Vía 47
Avda. da Gran Vía 19
Rúa de Urzáiz 13
Avda. de García Barbón 7
Rúa de Colón 26
Rúa de Urzáiz - Príncipe
Rúa de Urzáiz 28
Avda. da Gran Vía 12
Rúa de Venezuela 45
Rúa de Venezuela 21
Avd. de Camelias S/N ( Praza do Rei)
Avda. Das Camelias 8
Avda. Das Camelias 46
Avda. Das Camelias 80
Avda. Das Camelias 114
Avda. Das Camelias 136
Praza de América 3 (Dirección Hospital)
Avda. de Castrelos 16
Avda. de Castrelos 58
Avda. de Castrelos 116
Avda. de Castrelos 186
Avda. de Castrelos 202
Avda. de Castrelos (Cemiterio de Pereiró)
Estrada Clara Campoamor 6
Rúa Dos Canteiros 4
Estrada Clara Campoamor (Cruce Camiño da Nogueira)
Rúa Dos Canteiros 76
Rúa Dos Canteiros 116
Rúa Dos Canteiros 164
Praza de San Mauro
Rúa de Manuel Cominges 22
Rúa de Manuel Cominges 64
Rúa de Manuel Cominges 80
Rúa de Manuel Cominges 134
Rúa de Ramiro Pascual 16
Estrada Clara Campoamor (Fronte Rotonda Hac)
H. A. Cunqueiro (Hospital de Día)
H. A. Cunqueiro (Urxencias)
H. A. Cunqueiro (Chegada)
H. A. Cunqueiro (Porta Principal)
Preguntes i respostes freqüents de 12B
A quina hora comença a funcionar 12B bus?
12B bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 12B bus?
12B bus deixa d'operar a les 22:50 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 12B bus?
Quan arriba la Hospital Alvaro Cunqueiro bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Hospital Alvaro Cunqueiro bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 12B bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 12B bus parada més propera.
12B bus horari
12B bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:00 - 22:50
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:00 - 22:50 | 52 - 63 |
dt. | 06:00 - 22:50 | 52 - 63 |
dc. | 06:00 - 22:50 | 52 - 63 |
dj. | 06:00 - 22:50 | 52 - 63 |
dv. | 06:00 - 22:50 | 52 - 63 |
ds. | 06:05 - 22:50 | 54 - 60 |
dg. | 08:25 - 22:50 | 50 - 60 |
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 12B (des de Hospital do Meixoeiro), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 12B (Hospital Alvaro Cunqueiro) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo.
12B línia bus tarifa
Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo 12B (Hospital Alvaro Cunqueiro) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo.
12B (Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo)
La primera parada de la ruta 12B bus és Hospital do Meixoeiro i la darrera parada és H. A. Cunqueiro (Porta Principal). 12B (Hospital Alvaro Cunqueiro) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 12B té 62 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 56 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 12B bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 12B de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 12B en temps real bus
Monitora la línia 12B (Hospital Alvaro Cunqueiro) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 12B bus o una aplicació de seguiment Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo i qualsevol bus, inclosa la línia 12B, a Vigo
12B - Indicacions alternatives
Línies de Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo a Vigo
- 4C - G. Espino - Coia/ Horaris
- C3I - Bouzas/coia – Encarnación (Pza. España)/ Horaris
- 17 - Matamá (Balsa) – A Guía / Ríos/ Horaris
- 15A - Cabral - Samil/ Horaris
- C1 - Circular Centro/ Horaris
- 16 - Coia – Estación FF.CC. (Guixar)/ Horaris
- 9B - Reconquista - Rabadeira/ Horaris
- H3 - García Barbón – Hospital Álvaro Cunqueiro/ Horaris
- 5B - Navia-S. Badía/ Horaris
- 4A. - Poulo-Aragón/ Horaris
- 12A - Saiáns – Muíños – Hosp. Meixoeiro/ Horaris
- 23 - M. Echegaray – G. Espino/ Horaris
- C3D - Bouzas/coia – Encarnación (P.e.fadrique)/ Horaris
- A - Arenal – Porto / Universidad ✈/ Horaris
- C3 I - Bouzas/Coia - Encarnacióm (Pza. España)
- H1 - Policarpo Sanz – Hospital Álvaro Cunqueiro/ Horaris
- 13 - Teixugueiras – Hosp. Meixoeiro/ Horaris
- H2 - Gregorio Espino - Hospital Álvaro Cunqueiro/ Horaris
- 24 - Poulo – Estación FF.CC. (Guixar)/ Horaris
- 27 - Beade (C. Cultural) – Rabadeira/ Horaris