14 línia
Cumial
Urbanos de Ourense
Urbanos de Ourense 14 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 14 bus (Cumial) té 32 parades, surt de O Viso i acaba a Cumial.
Tria qualsevol entre les 14 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Cumial (32 parades)
O Viso
Outeiro
Cruzamento Camiño Real
Estrada Santiago
Avda. Santiago 155
Avda. Santiago Cruzamento Oira
Avda. Santiago Nº 83
Avda. Santiago Nº 53
Praza da Marina
12 de Octubre
Vicente Risco
Ponte Nova
Curros Enriquez
Parque San Lazaro
Progreso
Alameda
Xardin Posio
Avda Zamora Nº 32
Avda. Zamora Cruzamento Farixa
Avda Zamora. Pio X
Mariñamansa
Estrada de Seixalbo Nº 4
Estrada de Seixalbo Nº 30
Tanatorio
Estrada de Seixalbo Nº 54
Estrada Cumial Nº28
Estrada Cumial Nº42
Estrada Cumial Nº2
Bemposta
Estrada do Cumial Nº 20
Alto Cumial
Cumial
Preguntes i respostes freqüents de 14
A quina hora comença a funcionar 14 bus?
14 bus comença a funcionar a les 06:50 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 14 bus?
14 bus deixa d'operar a les 21:20 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 14 bus?
Quan arriba la Cumial bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Cumial bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 14 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 14 bus parada més propera.
14 bus horari
14 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:50 - 21:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:50 - 21:20 | 80 |
dt. | 06:50 - 21:20 | 80 |
dc. | 06:50 - 21:20 | 80 |
dj. | 06:50 - 21:20 | 80 |
dv. | 06:50 - 21:20 | 80 |
ds. | 06:50 - 21:20 | 80 |
dg. | 08:00 - 21:20 | 80 |
Urbanos de Ourense bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 14 (des de O Viso), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 14 (Cumial) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Urbanos de Ourense.
14 línia bus tarifa
Urbanos de Ourense 14 (Cumial) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Urbanos de Ourense, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Urbanos de Ourense.
14 (Urbanos de Ourense)
La primera parada de la ruta 14 bus és O Viso i la darrera parada és Cumial. 14 (Cumial) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 14 té 32 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 38 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Urbanos de Ourense rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 14 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 14 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 14 en temps real bus
Monitora la línia 14 (Cumial) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 14 bus o una aplicació de seguiment Urbanos de Ourense bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Urbanos de Ourense o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Urbanos de Ourense i qualsevol bus, inclosa la línia 14, a Vigo
14 - Indicacions alternatives
Línies de Urbanos de Ourense a Vigo
- 13B - Palmés - Cuña/ Horaris
- 20 - Vinteún - Parque de San Lázaro - Campus Universitario/ Horaris
- 22 - Cudeiro - Rairo/ Horaris
- 7 - Covadonga - Valenzá/ Horaris
- 16 - Vinteún - Pazo dos deportes - Expourense/ Horaris
- 9 - Mende - Curuxeiras/ Horaris
- 5 - Reza - Ceboliño/ Horaris
- 1 - Seixalbo - Eirasvedras / Quintela / Santa Cruz/ Horaris
- 10 - Cabeza de Vaca - Velle/ Horaris
- 6B - Estación de Autobuses Antiga - Couto - Residencia/ Horaris
- 2 - Seixalbo - Cudeiro/ Horaris
- 13A - Palmés - Residencia/ Horaris
- 19 - Tren das Termas (Praza Maior - Termas de Outariz)/ Horaris
- 12 - Estación de Autobuses Antiga - Pazo dos Deportes - Expourense/ Horaris
- 15 - Santa Cruz - Parque de San Lázaro/ Horaris
- 25A - Moucho Bus: Vinteún - Cuña/ Horaris
- 26 - Chavasqueira - Residencia/ Horaris
- 3 - Rairo - Quintela/ Horaris
- 11B - Vinteún - Cuartel/ Horaris