2 línia
Seixalbo - Cudeiro
Urbanos de Ourense
Urbanos de Ourense 2 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 2 bus (Cudeiro-As Barxas) té 29 parades, surt de Seixalbo.Parque i acaba a Cudeiro-As Barxas.
Tria qualsevol entre les 2 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Cudeiro-As Barxas (29 parades)
Seixalbo.Parque
Seixalbo.Cruzamento Cumial
Estrada de Seixalbo Nº 33
Tanatorio
Estrada de Seixalbo Nº 56
Estrada de Seixalbo Nº 1
Mariñamansa
Avda. Zamora Nº 111
Avda Zamora.Cruzamento A Farixa
Avda. Zamora Nº 27
Xardin Posio
Alameda
Juan XXIII
Parque San Lazaro
Curros Enriquez
Vicente Risco
Parque da Ponte
Praza da Marina
Avda. de Santiago Nº 40
Avda. de Santiago Nº 90
Avda. Santiago Cruzamento Oira
Estrada de Santiago Nº 140
Estrada Santiago Nº 168
Estrada Cudeiro-Cruza. Valdorregueiro
Estrada Cudeiro Nº 26
Estrada de Cudeiro Nº 4
Cudeiro
As Barxas Nº 4
Cudeiro-As Barxas
Preguntes i respostes freqüents de 2
A quina hora comença a funcionar 2 bus?
2 bus comença a funcionar a les 07:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 2 bus?
2 bus deixa d'operar a les 13:45 els dissabte.
A quina hora arriba 2 bus?
Quan arriba la Seixalbo - Cudeiro bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Seixalbo - Cudeiro bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 2 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 2 bus parada més propera.
2 bus horari
2 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:05 - 21:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:05 - 21:45 | 80 |
dt. | 07:05 - 21:45 | 80 |
dc. | 07:05 - 21:45 | 80 |
dj. | 07:05 - 21:45 | 80 |
dv. | 07:05 - 21:45 | 80 |
ds. | 07:05 - 13:45 | 80 |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Urbanos de Ourense bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 2 (des de Seixalbo.Parque), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 2 (Cudeiro-As Barxas) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Urbanos de Ourense.
2 línia bus tarifa
Urbanos de Ourense 2 (Cudeiro-As Barxas) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Urbanos de Ourense, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Urbanos de Ourense.
2 (Urbanos de Ourense)
La primera parada de la ruta 2 bus és Seixalbo.Parque i la darrera parada és Cudeiro-As Barxas. 2 (Cudeiro-As Barxas) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 2 té 29 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 35 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Urbanos de Ourense rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 2 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 2 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 2 en temps real bus
Monitora la línia 2 (Cudeiro-As Barxas) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 2 bus o una aplicació de seguiment Urbanos de Ourense bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Urbanos de Ourense o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Urbanos de Ourense i qualsevol bus, inclosa la línia 2, a Vigo
2 - Indicacions alternatives
Línies de Urbanos de Ourense a Vigo
- 20 - Vinteún - Parque de San Lázaro - Campus Universitario/ Horaris
- 22 - Cudeiro - Rairo/ Horaris
- 7 - Covadonga - Valenzá/ Horaris
- 14 - Viso - Cumial/ Horaris
- 16 - Vinteún - Pazo dos deportes - Expourense/ Horaris
- 1 - Seixalbo - Eirasvedras / Quintela / Santa Cruz/ Horaris
- 25B - Moucho Bus: Estación de Autobuses (antiga) - Residencia/ Horaris
- 4 - Covadonga - Residencia - Berrocas/ Horaris
- 33 - Quintela - Cumial/ Horaris
- 21 - 6º Instituto - Peliquín - Avda. Portugal - Residencia/ Horaris
- 23 - Xardín do Posío - Oira/ Horaris
- 18 - Milagrosa - Residencia/ Horaris
- 12 - Estación de Autobuses Antiga - Pazo dos Deportes - Expourense/ Horaris
- 15 - Santa Cruz - Parque de San Lázaro/ Horaris
- 25A - Moucho Bus: Vinteún - Cuña/ Horaris
- 11A - Santa Mariña - Oira/ Horaris
- 6A - Estación de Autobuses Antiga - Residencia/ Horaris
- 26 - Chavasqueira - Residencia/ Horaris
- 11B - Vinteún - Cuartel/ Horaris