16 línia
Moncloa - Avenida de Pio XII
EMT
EMT 16 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 16 bus (Moncloa) té 29 parades, surt de Pío XII i acaba a Moncloa.
Tria qualsevol entre les 16 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Moncloa (29 parades)
Pío XII
Nunciatura
Pío XII - Comandante Franco
Pío XII
Plaza Del Perú
República Dominicana
Colombia
Ecuador
Príncipe De Vergara - Serrano
Concha Espina
Plaza De Cataluña
Santa Gema
Doctor Arce
República Argentina
Ramiro De Maeztu
Residencia De Estudiantes
Serrano - María De Molina
Serrano - Diego De León
General Oráa - Emilio Castelar
Emilio Castelar
Museo Sorolla
Martínez Campos
Iglesia - Alonso Cano
Iglesia
Quevedo
Arapiles
Mercado Vallehermoso
Guzmán El Bueno - Fernando El Católico
Moncloa
Preguntes i respostes freqüents de 16
A quina hora comença a funcionar 16 bus?
16 bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 16 bus?
16 bus deixa d'operar a les 23:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 16 bus?
Quan arriba la Moncloa - Avenida de Pio XII bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Moncloa - Avenida de Pio XII bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 16 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 16 bus parada més propera.
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 16 (des de Pío XII), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 16 (Moncloa) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
16 línia bus tarifa
EMT 16 (Moncloa) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
16 (EMT)
La primera parada de la ruta 16 bus és Pío XII i la darrera parada és Moncloa. 16 (Moncloa) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 16 té 29 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 39 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 16 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 16 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 16 en temps real bus
Monitora la línia 16 (Moncloa) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 16 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 16, a Madrid
16 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 20 - Puerta del Sol/sevilla - Pavones/ Horaris
- 159 - Alsacia - el Cañaveral/ Horaris
- 60 - Plaza de la Cebada - Orcasitas/ Horaris
- G - Moncloa - Ciudad Universitaria/ Horaris
- 141 - Estacion de Atocha - Buenos Aires/ Horaris
- 116 - Glorieta de Embajadores - Villaverde Cruce/ Horaris
- 105 - Plaza de Ciudad Lineal - Barajas/ Horaris
- 19 - Plaza de Cataluña - Plaza de Legazpi/ Horaris
- 203 - Estacion de Atocha - Aeropuerto/ Horaris
- 63 - Avenida de Felipe II - Barrio de Santa Eugenia/ Horaris
- 002 - Puerta de Toledo - Argüelles/ Horaris
- N17 - Plaza de Cibeles - Carabanchel Alto/ Horaris
- 174 - Plaza de Castilla - Valdebebas/ Horaris
- 28 - Puerta de Alcala - Barrio de Canillejas/ Horaris
- N24 - Plaza de Cibeles - las Tablas/ Horaris
- N16 - Plaza de Cibeles - Avenida de la Peseta/ Horaris
- 150 - Puerta del Sol/sevilla - Colonia Virgen del Cortijo/ Horaris
- 75 - Plaza del Callao - Colonia Manzanares/ Horaris
- 36 - Atocha - Campamento/ Horaris
- 122 - Avenida de America - Feria de Madrid/ Horaris