19 línia
Plaza de Cataluña - Plaza de Legazpi
EMT
EMT 19 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 19 bus (Legazpi) té 25 parades, surt de Plaza De Cataluña i acaba a Legazpi.
Tria qualsevol entre les 19 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Legazpi (25 parades)
Plaza De Cataluña
Santa Gema
Doctor Arce
República Argentina
Ramiro De Maeztu
Residencia De Estudiantes
Serrano - María De Molina
Serrano - Diego De León
Serrano - Maldonado
Serrano - Juan Bravo
Serrano - Ortega Y Gasset
Metro Serrano
Museo Arqueológico
Puerta De Alcalá
Casón Del Buen Retiro
Alfonso XII - Jardín Botánico
Cuesta De Moyano
Alfonso XII - Estación De Atocha
Batalla Del Salado - Delicias
Centro Dotacional Arganzuela
Ferrocarril
Batalla Del Salado - Embajadores
Beata
Legazpi
Legazpi
Preguntes i respostes freqüents de 19
A quina hora comença a funcionar 19 bus?
19 bus comença a funcionar a les 06:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 19 bus?
19 bus deixa d'operar a les 23:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 19 bus?
Quan arriba la Plaza de Cataluña - Plaza de Legazpi bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Plaza de Cataluña - Plaza de Legazpi bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 19 (Legazpi) bus?
La tarifa de Plaza de Cataluña - Plaza de Legazpi (Legazpi) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 19 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 19 bus parada més propera.
19 bus horari
19 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:15 - 23:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:15 - 23:30 | 3 - 5 |
dt. | 06:15 - 23:30 | 3 - 5 |
dc. | 06:15 - 23:30 | 3 - 5 |
dj. | 06:15 - 23:30 | 3 - 5 |
dv. | 06:15 - 23:30 | 3 - 5 |
ds. | 06:15 - 23:30 | 10 - 13 |
dg. | 07:00 - 23:30 | 11 - 19 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 19 (des de Plaza De Cataluña), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 19 (Legazpi) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
19 línia bus tarifa
EMT 19 (Legazpi) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
19 (EMT)
La primera parada de la ruta 19 bus és Plaza De Cataluña i la darrera parada és Legazpi. 19 (Legazpi) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 19 té 25 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 42 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 19 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 19 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 19 en temps real bus
Monitora la línia 19 (Legazpi) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 19 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 19, a Madrid
19 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 28 - Puerta de Alcala - Barrio de Canillejas/ Horaris
- 74 - Paseo del Pintor Rosales - Parque de las Avenidas/ Horaris
- 53 - Puerta del Sol/sevilla - Arturo Soria/ Horaris
- 143 - Plaza de Manuel Becerra - Villa de Vallecas/ Horaris
- 18 - Plaza Mayor - Villaverde Cruce/ Horaris
- 46 - Puerta del Sol/sevilla - Moncloa/ Horaris
- N6 - Plaza de Cibeles - el Cañaveral/ Horaris
- 49 - Plaza de Castilla - Pitis/ Horaris
- T41 - Villaverde Alto - Poligono Industrial la Resina/ Horaris
- 107 - Plaza de Castilla - Hortaleza/ Horaris
- 203 - Estacion de Atocha - Aeropuerto/ Horaris
- 41 - Atocha - Colonia Manzanares/ Horaris
- 116 - Glorieta de Embajadores - Villaverde Cruce/ Horaris
- 44 - Plaza del Callao - Marques de Viana/ Horaris
- 101 - Canillejas - Aeropuerto - Barajas/ Horaris
- 75 - Plaza del Callao - Colonia Manzanares/ Horaris
- 103 - Estacion el Pozo - Ecobulevar/ Horaris
- SE718 - Puerta de Arganda - Cañada Real/ Horaris
- 210 - Diego de Leon - la Elipa/ Horaris
- BR1 - Valdebebas - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris