176 línia
Cambre Pueblo
Alsa Cal Pita
Alsa Cal Pita 176 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 176 bus (Cambre Pueblo) té 33 parades, surt de Cambre i acaba a Cambre Pueblo.
Tria qualsevol entre les 176 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Cambre Pueblo (33 parades)
Cambre
Estorrentada
Armental Panaderia
Pravio Cruce Armental
Pravio Crucero
Pravio Cuatro Caminos
Urb. Castros do Bosque
Cecebre
Fundacion Wenceslao
Mosteiro
Presa
Mosteiro
Fundacion Wenceslao
San Salvador
San Salvador Sobreguexe
Parrillada Xuventude
Mota 1
Taller Pincar
Mota 2
Mota 1
Parrillada Xuventude
Frais
Lendoiro
Espiritu Santo (Poligono)
Poligono Cambre
Poligono Cambre
Lendoiro
Pravio Cuatro Caminos
Pravio Crucero
Armental
Armental Panaderia
Estorrentada
Cambre Pueblo
Preguntes i respostes freqüents de 176
A quina hora comença a funcionar 176 bus?
176 bus comença a funcionar a les 08:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 176 bus?
176 bus deixa d'operar a les 20:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 176 bus?
Quan arriba la Cambre Pueblo bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Cambre Pueblo bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 176 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 176 bus parada més propera.
176 bus horari
176 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 08:10 - 20:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:10 - 20:10 | 95 - 145 |
dt. | 08:10 - 20:10 | 95 - 145 |
dc. | 08:10 - 20:10 | 95 - 145 |
dj. | 08:10 - 20:10 | 95 - 145 |
dv. | 08:10 - 20:10 | 95 - 145 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Alsa Cal Pita bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 176 (des de Cambre), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 176 (Cambre Pueblo) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Alsa Cal Pita.
176 línia bus tarifa
Alsa Cal Pita 176 (Cambre Pueblo) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Alsa Cal Pita, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Alsa Cal Pita.
176 (Alsa Cal Pita)
La primera parada de la ruta 176 bus és Cambre i la darrera parada és Cambre Pueblo. 176 (Cambre Pueblo) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 176 té 33 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 28 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Alsa Cal Pita rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el 176 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 176 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 176 en temps real bus
Monitora la línia 176 (Cambre Pueblo) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 176 bus o una aplicació de seguiment Alsa Cal Pita bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Alsa Cal Pita o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Alsa Cal Pita i qualsevol bus, inclosa la línia 176, a Vigo
176 - Indicacions alternatives
Línies de Alsa Cal Pita a Vigo
- D2 - A Barcala-Arteixo (Por Polígonos)/ Horaris
- B7 - Sada Hotel Sada Palace-Hospital Abente Y Lago/ Horaris
- B6 - Entrexardíns-San Pedro De Nós-Oleiros-Hotel Sada Palace/ Horaris
- 5004 - Culleredo: O Burgo Edificio U. Múltiples-Peiro Canteiro/ Horaris
- A9 - Tarrio-Entrexardíns/ Horaris
- B21 - Entrexardíns-Celas-Peiro Canteiro/ Horaris
- A10 - L78 Entrexardíns-Carral Panteón-Cañás/ Horaris
- B3 - Entrexardíns-Oleiros (Ies Miraflores)/ Horaris
- B10 - Pousada 4 Residencia-Santa Cruz-Entrexardíns/ Horaris
- A4 - Hospital Abente Y Lago-Aeroporto De A Coruña/ Horaris
- D1 - Univers. Laboral-A Cabana-Campons-Carral Panteon-Tabeaio/ Horaris
- A5 - Entrexardíns-A Ponte Lago/ Horaris
- B18 - Entrexardíns-Ledoño-Bregua-Peiro Canteiro/ Horaris
- B5 - Pousada 2-Entrexardíns/ Horaris
- 177 - Cambre: San Lourenzo-Cruce Meixigo-Cambre/ Horaris
- L102 - A Barcala-Univers. Laboral.-Entrexardíns/ Horaris
- B4 - Entrexardíns-Soñeiro/ Horaris
- B16 - Sta. María De Vigo-Hospital Abente Y Lago/ Horaris
- 175 - Cambre: Cambre-Anceis-Andeiro/ Horaris
- A8 - Entrexardíns-Urbanizacion Monte Xalo/ Horaris